Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs önbizalmam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs önbizalmam az éjszakai életben való csajozásban?

Figyelt kérdés

Hétvégén focimeccsünk volt utána beültünk egy kocsmába ott még tök jól éreztem magam, majd átmentünk egy discoba. És ott már olyan feszengve voltam. Szar érzésem volt a hangulatom meg minden. Haverommal kimentünk cigizni és mondta, hogy táncoljak van egy csomó fiatal csaj, mondom áhh nem esélyem sem lenne náluk mert elhajtanának nem vagyok én akkora sztár.

Aztán erre mondta hogy így akkor nem lesz barátnőm, lehet hogy elküldenek, de majd a következő nem küld el, de ez így nagyon gáz hogy sosem próbálkozok. Erre mondtam, hogy nem érdekel én már letettem a nőkről, engem már csak a munka, a sport és a haverok érdekelnek én a nők nélkül fogok élni, mert csak megaláznak.


És itt történt egy érdekes, egy pár méterrel arrébb lévő kb 40-50 közötti csávó odajött és kérdezgette, hogy miért temetem magamat meg stb? Azt mondta hogy szerinte nagyon jó képű vagyok, simán tudnék csajozni csak az a baj hogy depressziós vagyok. Aztán le is lépett. Tehát biztos, hogy meleg sem volt, nem volt a haverom sem, sem családtagom, pénzt sem akart. Szóval most volt egy ilyen tök semleges embertől jövő megerősítés, ami elgondolkodtatott. Mondtam is neki, hogy vannak olyan csöves csávók akik próbálkoznak nőknél de nem értem őket hogy nem néznek tükörben, én még így sem merek. Ezek a PUA-n felnövő emberek, hogy tényleg foguk össze vissza áll, 40 kg vagy 120 kg, 140 cm stb. Én mondom ha úgy néznék ki elásnám magam nemhogy nőzzek még így sem merek.

Szóval nyilván azért látom, hogy nem nézek ki szarul, de matematikailag benne van az esélyem hogy elküldenek, az meg nagyon gáz. Erre mondtam, hogy jobban félek a kudarctól mint vágyom a sikerre.

Majd mondta itt már a haverom, hogy ne is menjek ki az utcára ott is elüthet egy autó ennyi erővel...


26 F



2020. márc. 2. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Addig érdekelt a problémád, míg minősíthetetlen stílusban kezdtél el írni általad nem ismert emberekről csak úgy külső alapján...
2020. márc. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szerintem nem kell félni.. Nem kell annyira rámenősnek lenni, beszélgess, viccelődj.. Ha tetszel valakinek azt látni fogod :) 24L
2020. márc. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én nem írtam rosszat, a nők működnek így aki szép azzal állnak szóba, az más ha már ismernek valahonnan és beszélgettek, most egy zenés, discóról van szó jóember. Ha megjelenne Quasimodo szerinted érdekelné a nőket hogy milyen szövege és mennyire értékes ember??

Ez nem egy állásinterjú vagy bármi hasonló hanem egy disco...


Hát nem tudom, hogy lehetne beszélgetni egy ilyen helyen ahol mindenki táncol, még valami kamuszöveget sem lehet ellőni.

2020. márc. 2. 16:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Discoban nehéz ismerkedni. Én más helyet javaslok, ahol legalább hallod mit mond a másik. Ha meg nem tudsz igazán jól táncolni, akkor az hülyén fog kinézni.


Én ezért sem mentem soha discoba, mert rendkívül hülyén néznék ki ha nekiállnék táncolni. Sok lány is azt hiszi tud, de az nem tánc...

2020. márc. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 25 évesen vagyok hasonló helyzetben, igaz már próbálkozgattam ilyen helyeken kisebb-nagyobb sikerekkel csak rendszerint nem jött össze semmi se igazán. Így én azt tudom javasolni, hogy vágj bele a nappali ismerkedésbe, mert az jó alapot ad eleve az éjszakához is. Aztán ott tudod a csajokkal való kommunikációt is fejleszteni, már csak egy útbaigazításos kezdéssel is, utána meg akár tovább is lehet vinni az egészet. Nekem is marha nehéz nem mondom, hogy nem. Csak önbizalom kérdése minden, jön a tavaszi szezon, akkor érdemes szerintem kipróbálni. Legalább is én így fogok tenni.
2022. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!