Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy is van hőlgyeim?

Figyelt kérdés
Kb. a nők 100% -a azt mondja ha meg kérdik, hogy ő sose feküdne össze egy alfahím menőcsávóval akinek minden hónapba más nője van. Ehez képest ezeknek a menőcsávóknak mindig van nőjük. Nem ellenmondás ez?
2020. ápr. 12. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, megtanultak írni. Lassan már ez is kiváltság lesz, mint a középkorban.
2020. ápr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

Tedd fel magadnak a kérdést: a férfiaknak akiknek van párjuk közben szeretőjük is, hogy lehet ez?

Na a válaszodba megtalálod a te kérdésedre is a választ. :D

2020. ápr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

1.Szerinted állítja ezt minden nő.

2. Attól, hogy sokan ezt mondják kivételek mindig vannak, így nyilván mindig talál.


Sose értem mire jók itt ezek a kijelentések, hogy minden nő vagy férfi. Azért, mert neked nem jön össze az nem jelenti azt, hogy mindenki más hibás körülötted.

2020. ápr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Úgy, drága kérdező, hogy mi nem egy darab, hanem sok különböző entitás vagyunk, sok különböző preferenciával! Te valami szefós vagy amúgy?
2020. ápr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Ugyanazért, amiért a férfiak is azt mondják, hogy nekik nem jönnek be a műnők meg a modell alkatúak, aztán mégis amikor kirak egy ilyen lány akár Facebookra egy új képet 20-30 férfi már a kommentekben alatta csorgatja rá a nyálát, sokszor olyanok, akik annyira ostobák nem lehetnek, hogy ne tudják, hogy soha esélyük se lenne egy ilyen nőnél. Például 22 éves lánynál 70 éves bácsi "Jaj de szép lány lettél Dzsesszika, ha fiatalabb lennék megfognálak magamnak." vagy beírja a korban hozzáillő srác, hogy "Álomnő vagy! Van barátod?" a profiljára ránézve meg kiderül, hogy kukásként dolgozik és Mátészalkán lakik.


A különbség csak annyi, hogy az alfahím menőcsávó meghúzza ezeket a kis szürkeegér lányokat, akik újra és újra elhiszik, reménykednek benne, hogy majd kapcsolat lesz belőle meg felvállalja őket.


A nő viszont nincs ráutalva arra, hogy összejöjjön az öreg bácsival vagy a kukással, mert hiába csak szexre használja őt az alfa, az mégis egy jó pasi, aki növeli a státuszát a többi nő szemében, egy alacsonyabb rendű férfi meg a nőnek számítana cikinek, hogy összejött a nagyapjával vagy egy kukással.

2020. ápr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezted mind a 100 %-ot?


Valószínűleg nem úgy mennek bele a csajok a kapcsolatba, hogy 1 hónap múlva őket is dobni fogják. Abban reménykednek, hogy ők fogják megváltoztatni a helyi terminátort és a kedvükért szelíd nyuszivá változnak.

(Bár a rossz hír az, hogy a szelíd nyuszik a legtöbb nőnek nem kellenek)

2020. ápr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi az ellentmondás ebben? Vannak nők, akik összefekszenek ilyenekkel (nyilván kapcsolat reményében) és vannak nők, akik nem. Én már elmúltam negyven, ha eddig nem feküdtem össze ilyennel (pedig volt próbálkozó) akkor szerintem kijelenthetjük, hogy én például most már biztos nem.


Fun fact: most is leginkább jóképű harmincasok írnak rám, vagy öreg bácsikák. Egyik csoport sem kéne, de úgy tűnik, a korban hozzám illő, konszolidált férfiak kihaltak, vagy mindenki párkapcsolatban van.

2020. ápr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy van,hogy a férfiaknak sem jönnek be a ribik,de érdekes módon még 60 évesen is pasiznak ezek a nők.Ki érti ezt,én nem.
2020. ápr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én mindig ezt állítottam és tényleg nem feküdtem össze egy "alfahím menőcsávóval" sem tekintve, hogy még szűz vagyok. Azt viszont nem hiszem, hogy bármiféle felelősséggel kellene tartoznom mások állításaiért csak azért, mert azonos nemi szerveink vannak.

Üdv: 22/hőlgy

2020. ápr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A nők kb. 100%-át meg is kérdezted?
2020. ápr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!