Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim, totál elvesztem!? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Hölgyeim, totál elvesztem!? :D

Figyelt kérdés

A kérdésemet ez a kérdés ihlette: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Dióhéjban annyi a történet, hogy ha egy lány olvas a parkban (ritka, mint a fehér holló), akkor ne menj oda, ne zavard, satöbbi. Márpedig, ha logikusan belegondolok, egy közös hobbi remek kiindulópont lenne, nem? Úgy gondolom, hogy egy könyvről, amit mindketten szeretünk, igazán tartalmasan lehet beszélgetni, így pedig könnyű megismerni egymást.

Volt egy másik kérdés is, abban pedig az volt a téma, hogy konditeremben se menj oda senkihez. Pedig ott is van közös téma, közös hobbi, remekül el lehet indítani egy beszélgetést.


Tehát, ebből leszűrtem, hogy közös hobbi kapcsán ne szólítsd le a kiszemeltet. De akkor hogy?:D Ha random odamegyek valami idióta szöveggel, az ijesztő - még engem is megrémítene férfiként. Tényleg elvesztem a rengetegben, nem igazán értem, hogy akkor milyen ismerkedési forma a nyerő nálatok. :D Segítsetek, légyszi!


2019. okt. 27. 09:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%

Teljesen egyszerű a képlet. Egy jó pasit senki nem fog elhajtani. Ha mellé még van egy kis sütnivalója tuti befutó. Én ezt a könyveset egyszer úgy csináltam, hogy megláttam a csajszinál, odamentem, sűrű elnézések közepette megkérdeztem hol tudott hozzájutni mert már hónapok óta keresem. Lett belőle egy délutános beszélgetés, utána meg ami kell.

Ha nem jön be neki a csávó, akkor fejen is pöröghet, teljesen időpazarlás.

2019. okt. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozni szabad. :D Csak ne másfél óra alatt 20 nőnél, mert akkor már a hatóság is könnyen felfigyelhet rád, mint zaklató. Az olvasás még mindig jobb, mint a telefon... mert olyankor oda tudod nyögni, hogy "úristen, ez az a könyv? XY? Hallottam már róla, tetszett a leírás, de még nem olvastam, neked hogy tetszik?" Szóval ilyennel szerintem nem olyan vészes odamenni, főleg, ha könyvmániás vagy és ténylegesen van mikről beszélgetni. De ez bármilyen hobbira igaz lehet.
2019. okt. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, ha megkérdeznéd a gyakori népét, hogy szereti-e a csirkecombot szerinted hányféle választ kapnál? Tovább bonyolíthatnád az esetet ha még arra is kíváncsi lennél, hogy ki milyen formában (tepsiben sült, rántott, grillezett, egészben, félbevágva) és mennyit eszik meg belőle.

Ráadásul a emberek változnak, aki ma jóétvággyal elfogyaszt egy rántott combit, lehet, hogy 2 hét múlva éppen vad fogyókúrába vagy életmódváltásba kezd, tehát messze elkerüli az ilyen ételeket. Esetleg valami kellemetlen élménye lesz és nagyon megnézi mibe harap bele, más meg boldogan habzsolja a kedvencének számító ételét mert még sosem csalódott benne.

2019. okt. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

"Lett belőle egy délutános beszélgetés, utána meg ami kell."


Mi KELL utána? Mert én ezért nem akarok ismerkedni így. Nem akarom, hogy KELLJEN utána valami.

2019. okt. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4: akkor hogy akarsz ismerkedni? Pontosan az olyanok válasza érdekel, mint amilyen te vagy.
2019. okt. 27. 10:22
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Az én válaszom miért nem érdekel? Elmagyaráztam érzékletesen, hogy ahány nő annyiféle ízlés és elvárás. Minek kérsz segítséget, ha nem is érdekelnek a válaszok.

Ez amúgy az egész oldalra jellemző, nem érdekel senkit a tanács, látásmód, csak fújja a magáét.

2019. okt. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6: érdekel a válaszod, csakhogy a tiéd teljesen egyértelmű. Ahány ember, annyiféle jellem. Egész konkrétan viszont érdekel annak a pszichológiája, hogy akit soha, sehol nem lehet megszólítani, az mégis hogyan képzeli el az ismerkedést?
2019. okt. 27. 10:37
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

De leírtam, ha nem lenne ilyen, hogy utána KELL valamit, amit még mindig nem tudom, mi, de nincs megnevezve, tehát gondolom, szex, akkor benne lennék.


De engem ne vegyél számításba, én kilógók a sorból. Nekem nem megy hónapokig a szex idegennel, itt meg már kis beszélgetés után "kell valami".

2019. okt. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

8-as

A "Lett belőle egy délutános beszélgetés, utána meg ami kell." mondatban a "kell"-t nem úgy értette, hogy muszáj. Az első válaszoló elmesélt egy kellemes történetet, amiben a "kell"-t csak, mint egy költői eszközt használta, szinesítette a fogalmazását.

Kedves 8-as, ha te is picit átgondoltad volna az első választ, te is rájöttél volna erre. Nyílván miközben a könyvről beszéltek, nem vett elő egy fegyvert és kényszerítette a nőt, hogy kísérje fel a lakására, majd az aktus után következmények nélkül megúszta. Ugye 8-as, ez érthető neked is, már nagyon leegyszerüsítve írom.

Az hozzád hasonlók miatt haldoklik a GYK szervere, mert 10 fiók között váltogatva pontozzátok le azt, ami nem illik a világnézetetekbe.

2019. okt. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

"Egész konkrétan viszont érdekel annak a pszichológiája, hogy akit soha, sehol nem lehet megszólítani, az mégis hogyan képzeli el az ismerkedést?"


Én pl egész egyszerűen nem szeretnék ismerkedni. Senkivel. Sehol. Annak ellenére sem, hogy nincs senkim. Ha akarnék, akkor megoldanám a dolgot.

2019. okt. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!