Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim! Mit szóltok ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Mit szóltok ahhoz, hogy nem ismerkedek olyan nővel, akinek nem szép és formás a lábfeje?

Figyelt kérdés

Lábujjak ne legyenek csontosak, de pufik se. Második lábujj ne legyen hosszabb a nagylábujjnál. Inkább szögletesek és szélesek legyenek a körmök, nagy felületen elterulve, főleg nagylábujjakat illetően. Ívelt talp, nem lúdtalpas. A lábfej elülső része szélesebb legyen, a sarkak keskenyebbek. A bőr ápolt, puha a talp egészén. Nem baj, ha van néha egy kis fűszeres, savanykás talp illata. Körmök legyenek lehetőleg mindig lakkozva.


Sok nőnek van csúnya lábfeje, egyszerűen lelomboz sok minden más mellett, ha nem szép.

Kort is!



2019. okt. 26. 17:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Azt szólom, hogy felőlem azzal ismerkedsz, akivel akarsz.
2019. okt. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Mit szóljunk? Te dolgod
2019. okt. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
Nekem teljesen mindegy. Nem is ismerlek. Én szinte minden nap szexelek egy klassz pasival, így teljesen hidegen hagy, hogy te hogyan ismerkedsz. 36/n
2019. okt. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedésnél hogy nézed meg a lábfejét?
2019. okt. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
11%
Sok nő hogy bedurcizott.. XD
2019. okt. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
29%
Azt, hogy egy beteg fétises vagy.
2019. okt. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%

Én meg nem ismerkedek lábfétises férfiakkal, mindenkinél vannak kizáró okok.


Amúgy hogy nézed meg egy nő lábát az ismerkedés elején? Az első randin leveteted vele a cipőjét, vagy fényképet kérsz róla?


22/L

2019. okt. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Magyar nép lenni buta. Nyáron szedem össze őket.
2019. okt. 26. 18:09
 9/24 anonim ***** válasza:
83%

Ó, érthető. A többi évszak során akkor nem ismerkedsz? Mondjuk minek, hiszen a válaszod alapján könnyen szedsz fel valakit.


Félig ír vagyok, biztos ez okozta az értetlenségemet.


22/L

2019. okt. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Ír? Addig jó, meg vagy skót szép, nyitott szandit felvenni. 😄 Igen, nyáron, vagy ha télen, felajanlom a lábmasszázst, hogy kiderítsem, milyen a lábfeje.
2019. okt. 26. 18:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!