Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim! Mit szóltok ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Mit szóltok ahhoz, hogy nem ismerkedek olyan nővel, akinek nem szép és formás a lábfeje?

Figyelt kérdés

Lábujjak ne legyenek csontosak, de pufik se. Második lábujj ne legyen hosszabb a nagylábujjnál. Inkább szögletesek és szélesek legyenek a körmök, nagy felületen elterulve, főleg nagylábujjakat illetően. Ívelt talp, nem lúdtalpas. A lábfej elülső része szélesebb legyen, a sarkak keskenyebbek. A bőr ápolt, puha a talp egészén. Nem baj, ha van néha egy kis fűszeres, savanykás talp illata. Körmök legyenek lehetőleg mindig lakkozva.


Sok nőnek van csúnya lábfeje, egyszerűen lelomboz sok minden más mellett, ha nem szép.

Kort is!



2019. okt. 26. 17:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
72%

Mindenki az alapján szabja meg az ismerkedési feltételeit, ami alapján szeretné. Egészségedre. Én amúgy megfelelnék a kritériumaidnak, tök szép pici formás lábfejem van, viszont iszonyat csikis vagyok, így egy lábfetisiszta azon kívül, hogy messziről csodálja, mást nem nagyon tudna vele kezdeni, mert amint megpróbálna lábmasszázst alkalmazni vagy netalán nyalogatni az ujjaim, hát egyből orrba rúgnám szerencsétlent, teljesen önkéntelenül, szinte már reflexből. Na meg szerintem a lábfejek úgy általában undorító dolgok, és viszolygok attól, hogy akár én máséhoz, akár más az enyémhez hozzáérjen, szóval hiába a szép- mondom, a kritériumaidnak 100%-ban megfelelő -lábfej, ha semmit nem tudsz vele kezdeni. Kb mint hogy nekem tetszenek az intelligens, geek férfiak, aztán ha nekik én nem jövök be, akkor így jártam.


Azért sok sikert a pártalálásodhoz, őszintén úgy gondolom, hogy bárkinek bármilyen fétise, extra igénye van, jobb, ha ennek megfelelően keres társat, és nem csak megalkuszik vagy kényszeríti a párját olyasmire, amit az nem akar (análszextől ugyanúgy undorodom, semmilyen fétisnek vagy egyéb igénynek nem vagyok hajlandó alávetni magam, egyedül a sima és unalmas vaníliaszexet szeretem, amikor a férfi pénisze a nő hüvelyébe hatol, és kölcsönösen gyönyört okoznak egymásnak mindenféle egyéb fájdalom, fojtogatás, ürítés vagy akármi mellőzésével. Tudom, unalmas, ez van).

2019. okt. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
De ha bomba alkata van, formás lába, csak a lábfeje otromba? Az miért baj?
2019. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Hát, csak azt hogy kiestem a körből :D Nem lakkozom a lábkörmeimet. Plusz a lábfejem rettentő eres, a bokám csontos amiről sajnos nem tehetek.
2019. okt. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
51%
Bár férfi vagyok, jogosnak érzem teljesen, hogy vannak igényeid, preferenciáid. A nők is simán kizárnak valakit az ismerkedésből úgy, hogy szinte nem is ismerik, pedig attól még olyan értékei is lehetnek annak a férfinak, amiről nem tudnak. Mi is nyugodtan támaszthatunk igényeket, hogy aki nem annyira jön be valamiért, azzal nem ismerkedünk. Látod, például egy 22 éves lány írta előttem, hogy fétisesekkel nem ismerkedik, pedig nem is ismer téged, nem tud semmit az értékeidről, pozitív tulajdonságaidról, és még az is lehet, mindenben tökéletesen összeillenétek, csak a kisasszony játssza itt magát, hogy ő így meg úgy.
2019. okt. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!