Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon szép arcú és elegáns...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szép arcú és elegáns öltözködésű nőnél csak egy sármos arcú és elegáns férfinak van esélye szerintetek?

Figyelt kérdés

Megtetszett egy nő. Gyönyörű arca van, tényleg az az igazi hibátlan. Gyönyörű hosszú haja, nőies alakja. Elegánsan öltözik mindig.

Én nem vagyok egy szép férfi, rosszak az arccsontjaim szerintem meg az orrom is ronda , a szám is... öltözködésem sem elegáns. Nála olyannak van szerintetek esélye, amilyet a kérdésembne is írtam?


2019. okt. 25. 01:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
18%

Nem.

Ismertem diplomás, nagyon szép és intelligens nőt aki a válása után már inkább azt kereste ki lehetne a segítségére, nem pedig azt, hogy kivel eshetne szerelembe.

2019. okt. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Általában csak jóképű pasiknak, ezt jól látod.
2019. okt. 25. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az a fontos h a kulsosegek passzoljanak, nagyon stabil alap ez egy jol mukodo parkapcsolathoz! Foleg a gyonyoru hosszu haj, sose engedd neki levagatni!
2019. okt. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
29%
Elegánsnak nem kell lenned, csak jóképűnek, magasnak és izmosnak, ezeket viszont egy csúnya és igénytelen nő is elvárja.
2019. okt. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Kezdeményezz nála, nem veszthetsz semmit.
2019. okt. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
Úgy ahogy mondod! Egy gyönyörű nőnél csak jóképű pasi jöhet szóba. Egy ronda pasi pedig egyik nőnél sem jöhet szóba. Az átlagos is csak ronda,elhízott nőkkel jöhet össze.
2019. okt. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Lúzereknek tartjátok magatokat és ti is minősítitek külső alapján a nőket (elhízott, ronda)... Elvárnátok hogy bárki szóba álljon veletek, de akiket értékítélet alapján "csúnyának minősítetetek" vele ti nem álltok szóba... Álságos eléggé.

Férfiként írom ezt, lehet hihetetlen de ez van.

2019. okt. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%
Igen csak hogy a ronda nők elutasítják a ronda férfiakat. Feminizmus van ha nem vetted volna észre. Az átlagos nők is csak a külsőre mennek.
2019. okt. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%
Egyáltalán nem. Én a múltkor egy olyan férfit láttam ilyen nővel, akinek hiányzott mind a két lába és az egyik szemére vak volt.
2019. okt. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
5%
Pénzzel kompenzálta. Bár attól is függ hogy milyen korosztályban van. Ha 30 felett akkor elhiszem.
2019. okt. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!