Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon szép arcú és elegáns...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szép arcú és elegáns öltözködésű nőnél csak egy sármos arcú és elegáns férfinak van esélye szerintetek?

Figyelt kérdés

Megtetszett egy nő. Gyönyörű arca van, tényleg az az igazi hibátlan. Gyönyörű hosszú haja, nőies alakja. Elegánsan öltözik mindig.

Én nem vagyok egy szép férfi, rosszak az arccsontjaim szerintem meg az orrom is ronda , a szám is... öltözködésem sem elegáns. Nála olyannak van szerintetek esélye, amilyet a kérdésembne is írtam?


2019. okt. 25. 01:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus. Elmész az autópiacra a zsebedben 1 millió forinttal, de nem azokat a kocsikat nézed, amik egy millióig vannak kínálva, hanem csorgatod a nyálad a 10-20-30 milliósokra és a kiállított koncepció autóra is. Aztán puffogva elsomfordálsz, hogy milyen szemét mind aki egy milliónál többet kér és nem is gondoltad volna, hogy nem engednek a két szemedért 19 milliót az árból. Miért így áll a nőkhöz az itt panaszkodó pasik nagyrésze?
2019. okt. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Az autó és a nő más kategória. Egy nő nem 1 millióba kerül ezért nem tud venni az 1 millió fizetésből. Mivel a 18 milliós pasikra buknak. Ha így nézzük. Miért nem jön össze nem gazdag pasival,miért csak a több pénzessel jön össze?
2019. okt. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
43%: a mentalitásotokkal van a probléma, önmagatokat korlátozzátok, zárjátok kelepcébe sajátmagatokat a hitrendszeretekkel, az állandó, örökös önigazolás-kereséssel ahelyett, hogy elkezdenétek végre élni az életet, nem azzal foglalkozni, másokkal mi van, másoknak milyen nője van, ki kivel jött össze, stb. Az ilyen dolgokon való idegeskedés gondolom elveszi az energiát a tettektől, de ti tudjátok. Kívánom, hogy életetek végén ne úgy nézzetek vissza: "de jó lett volna, ha teszem amit tehetek, ahelyett, hogy mindig önigazolásokat kerestem, a négy fal közt ülve elképzeltem a világot anélkül, hogy valós ismereteim lettek volna az életről, hogy igazságtalan, nem érdemes próbálkoznom", bárcsak tettem volna valamit, bármit, lépéseket azért, amit szeretnék...
2019. okt. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk te is öltözhetnél elegánsabban meg tehetnél érte, hogy jobb formában legyél pl. sportolás. Arcon nem nagyon tudsz változtatni, de előnyös frizura javít az összképen. Nyilván egy szép nő nem a ronda férfiak között válogat, azért ez nem egy nagy világcsodája, mint amit itt gyk-n csinálnak belőle.


Pluszban beszélgetni is kéne ezzel a nővel meg minél gyakrabban keresni a társaságát, mert gondolom, egyelőre halványlila gőze nincs arról, hogy bejön neked.

2019. okt. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
51%
fenét, ezer meg ezer hótt ronda (férfi szemmel) pasast látok rongyosan menni kézen fogva a csinos, jól öltözött igényes párjával.
2019. okt. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hol látod ezeket? De menj rongyosan, kíváncsi vagyok, hány igényes nőnek fogsz kelleni.
2019. okt. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha gazdag vagy sok milliós vagyonnal nem fogja érdekelni a nőt a görbe orrod vagy a csúnya szád. Azonnal te leszel a legármosabb férfi a látókörében. Egy kardigánban és egy farmerben is.

Ha szegény vagy akkor mondj le róla.

Az ilyen csinos, szép arcú, mindig elegánsan öltözködő nők nem olcsó játékok.

2019. okt. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!