Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet 30 éves kor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet 30 éves kor felett is szép szexis, feszes, vagy férfias, sármos, ráncmentes arca egy nőnek, vagy férfinak, ha elkezdett megreszkedni az arc? Visszafordítható?

Figyelt kérdés
Hiába iszik sokat, kezd az arc az orr vonalában két oldalt erősen előre esni. Hogy lehetne fiatalabbnak kinézni műtét nélkül? Sajnos hiába iszom a vizet szinte vödörszámra, semmi sem változik 9 hónapja. Elkeserítő. 34 vagyok már. De velem egykorúak kb 60%-án is ugyanezt látom, beletörődöttséget.
2014. dec. 23. 18:45
 1/5 A kérdező kommentje:

Ilyesmire gondolok, mint a képen is látszik, csak persze még nem ennyire.


[link]

2014. dec. 23. 18:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem vagyok kozmetikus, de van millió féle krém erre a problémára, nézz körül a neten.
2014. dec. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehogy,ez genetika.Én közel 20 éve 'züllök",de még most is úgy nézek ki,mint egy érettségi előtt álló lányka, a külsöm irigylésre méltó közel 34 évesen,de a belsőm egy rakás s.zar.Ne akarj ilyen lenni.
2014. dec. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom en 33 vagyok sosem veludtem kes ala es 28-nak saccolnak.Szerintem genek.A pasim negyven es 30-nak nez ki es az egesz felelmetes....szoval azt hiszem o mar az extrem eset.


Nem keni az arcat, rendszeresen sportol de nem viszi tulzasba, egeszsegesen etkezik, de akkor is....Meg az elejen mondtam neki, h nem akarok vele jarni mert rajtam latszani fog h oregszem de o igyanilyen fiatalnak fog kinezni:-))

2014. dec. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a megfelelő, egészséges, "tiszta" táplálkozás és a sport segít. A megfelelő vitaminbevitel is fontos, pl. a C-vitamin fontos szerepet játszik a kollagén szintézisben, ami az egyik legfontosabb a szép bőrhöz.
2014. dec. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!