Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem miért nem jár szép nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem jár szép nő?

Figyelt kérdés
Először is tudom, hogy nem a külső a minden, de nekem olyan kellene, aki szép és mellette kedves, hűséges, házias, tanult stb. A kettő járjon együtt. Én már régóta keresem a barátnőt, de nem jön. Csak ronda nők találnak meg. Krumpliorrúak, rövid hajúak, kicsi mellűek, ronda arcúak, ráncos bőrűek, nagyon vékonyak stbstb. Nálam rondább férfiaknak van szép nőjük akik emellett még belsőleg is rendben vannak, nekem miért nem jut? Pedig én hűséges lennék. Van normális munkám, ahol van bőven előrelépési lehetőségem is. Lakásom van, autóm van... Szeretnék végre egy szép nőt, aki mellette szuper belsőleg is és családot alapítanék vele.
2019. okt. 23. 00:00
1 2 3
 1/21 Noren1989 ***** válasza:
95%

Jut és jár.


No, ezek a szavak utóljára akkor jelentettek valamit, mikor még tervgazdaság volt.

Manapság mindenért tenni kell.

2019. okt. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Miért járna neked? Elég nagy az elvárásod azért...
2019. okt. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

Először is: semmi, pláne senki nem jár neked.


Jóképű és jó alkatú vagy? Szuper vagy belsőleg?

2019. okt. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy nagy lenne, mert én is tudok nyújtani.
2019. okt. 23. 00:04
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Amíg a nőket ennyire kritízálod és ilyen jelzőkkel illeted őket, ne csodálkozz azon, hogy egy normális nő sem áll le veled foglalkozni.
2019. okt. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Egy s**gfej vagy, ennyi. Tipikus hülye barom.

A nálad rondább férfiakba talán több tisztelet szorult a nők iránt.

2019. okt. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Tényleg elég nagyok az elvárásaid...
2019. okt. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagy rá méltó...
2019. okt. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ez nem tiszteletlenség, ez tény. Nyilván nem mondom senki szemébe. Attól függetlenül még egy nagyon vékonyra nem tudom mondani, hogy de jó formás vagy rondára, hogy micsoda szépség...
2019. okt. 23. 01:18
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

"mert én is tudok nyújtani."


Kérdező, a lényegi része a dolognak az, hogy arra, amit te nyújtani tudsz, van-e egyáltalán igény.

2019. okt. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!