Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem miért nem jár szép nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem jár szép nő?

Figyelt kérdés
Először is tudom, hogy nem a külső a minden, de nekem olyan kellene, aki szép és mellette kedves, hűséges, házias, tanult stb. A kettő járjon együtt. Én már régóta keresem a barátnőt, de nem jön. Csak ronda nők találnak meg. Krumpliorrúak, rövid hajúak, kicsi mellűek, ronda arcúak, ráncos bőrűek, nagyon vékonyak stbstb. Nálam rondább férfiaknak van szép nőjük akik emellett még belsőleg is rendben vannak, nekem miért nem jut? Pedig én hűséges lennék. Van normális munkám, ahol van bőven előrelépési lehetőségem is. Lakásom van, autóm van... Szeretnék végre egy szép nőt, aki mellette szuper belsőleg is és családot alapítanék vele.
2019. okt. 23. 00:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%

És te milyen szepseg vagy?

Mennyire vagy házias.


Ja, az, hogy hú vagy, az nem extra.

2019. okt. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
94%
Ukrajnából lehet rendelni. Vegyél egyet!
2019. okt. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%

A felsorolt saját tulajdonságaid alap dolgok, ami kevés a csajozáshoz. Milyen gyakran ismerkedsz nőkkel? Jó a szöveged, szívesen beszélnek veled? Mit teszel azért, hogy barátnőd legyen, hogyan fejleszted magad, milyen céljaid vannak?


Semmi sem jár senkinek, mindenért tenni kell. Nagyon furcsa, hogy azzal vágsz fel van lakásod és autód... Ha olyan nőt keresel, aki pénzedre hajt, arra elég sok oldal van...

2019. okt. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
15%
Tudod ők a rondaságot pénzzel kompenzálják. Ezért sikeres a szép nőknél.
2019. okt. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom az egyéniségeddel lehet baj. Felszínes vagy, nagyravágyó.
2019. okt. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
87%

#4


De ha neked “szuper” barátnő kell, ahogyan a leírásban írod, akkor neked is szupernek kéne lenned... az nem elég, ha csak “tudsz valamit nyújtani”.. nem ok nélkül kerülnek a nők hidd el...

A magad fajták idővel azt is megbánják, hogy a többi nőt elhajtották, akit rondának tartottak... mert idővel még ilyen nők sem fognak szóba állni veled. Sok férfi számára már az is egy csoda, ha egy nő kezdeményez nála és az ilyesminek örül, nem pedig a kis hibákat szemelgeti rajta.


Nőként én sem illetek ilyen jelzőkkel férfiakat, nem keresem rajta a hibát, hogy hány kiló s hány ránca van, mekkora az orra, első sorban emberként tekintek mindenkire ismerkedésnél. Szerintem te baromi előítéletes lehetsz. Aztán meg fáj neked, ha hozzád hasonló nőkkel kezdesz, akik nyomban leírnak téged, mert észrevettek rajtad egy hibát s meg sem akarnak ismerni.

2019. okt. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
75%
Lehetsz amúgy akár szuper is, járni akkor sem fog neked semmi.
2019. okt. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
19%

Én magas, viszonylag jóképű férfi vagyok, de nem értem miért baj neked egy nőn, ha rövid hajú, vagy ha kismellű, vagy ha nagyon vékony.


Van egy tippem, hogy te kevésbé vonzó férfi vagy, mégis sokkal nagyobb elvárásaid vannak még hozzám képest is. És ez neked az elég nagy baj

2019. okt. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
61%
Ha mindig a "szépet" keresed, elszalasztod a lehetőségét, hogy bárkivel is boldog legyél... Mire rájössz hogy csak illuzorikus vágyálmot kergettél már lehet késő...
2019. okt. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
55%

Ezek alap dolgok. Milyen nagy elvárás? Elég szomorú, hogy a női ápoltság (direkt nem szépséget írtam) , kedvesség, hűség és társai nagy elvárás. Ilyen hulladékok az emberek ma, hogy ezek nem alap dolgok?

Van kocsid, lakásod, munkád, önellátó vagy ezek szerint, fogalmazni is tudsz, tehát joggal írod a kérdésedet.

2019. okt. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!