Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim, totál elvesztem!? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Hölgyeim, totál elvesztem!? :D

Figyelt kérdés

A kérdésemet ez a kérdés ihlette: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Dióhéjban annyi a történet, hogy ha egy lány olvas a parkban (ritka, mint a fehér holló), akkor ne menj oda, ne zavard, satöbbi. Márpedig, ha logikusan belegondolok, egy közös hobbi remek kiindulópont lenne, nem? Úgy gondolom, hogy egy könyvről, amit mindketten szeretünk, igazán tartalmasan lehet beszélgetni, így pedig könnyű megismerni egymást.

Volt egy másik kérdés is, abban pedig az volt a téma, hogy konditeremben se menj oda senkihez. Pedig ott is van közös téma, közös hobbi, remekül el lehet indítani egy beszélgetést.


Tehát, ebből leszűrtem, hogy közös hobbi kapcsán ne szólítsd le a kiszemeltet. De akkor hogy?:D Ha random odamegyek valami idióta szöveggel, az ijesztő - még engem is megrémítene férfiként. Tényleg elvesztem a rengetegben, nem igazán értem, hogy akkor milyen ismerkedési forma a nyerő nálatok. :D Segítsetek, légyszi!


2019. okt. 27. 09:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ezt a férfiak úgyse érthetik meg, azért ment most is a lepontozás. Ők nem bírják nő nélkül. Rám is furcsán szoktak nézni ha azt mondom nem ismerkedek. Meg lehet lenni anélkül is, nem? L
2019. okt. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
23%

Első vagyok.

Úristen négyes. Te már-már betegesen férfigyűlölő vagy, ahogy így kiveszem a szavaidből. Javaslom fordulj orvoshoz!

A "KELL"-t úgy értettem, hogy lett belőle egy kávé, később facebook és dumcsi.

Megvetem az általánosító nőszemélyeket ! Sőt, ez nem csak általánosítás, már-már letámadod az embert, teljesen alaptalanul, mert amit TE elgondolsz, az úgy van. Válaszod jelentettem.

2019. okt. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!