Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Mért van ez?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, h fél éve vagyok egyedül egy hosszú parkapcsolat viharos véget érte óta és most jött el az idő, h nagyon hianyzik a szerelem az életemből. Hiányzik az izgalmas fokozatos út ami egy családias párkapcsolatba vezet.

De...úgy érzem, h valami nem megy már mint az előtt.

Csak 30 vagyok mondhatni rendezett életet elek: otthon, vállalkozás...de valahogy kiestem az ismerkedésből!

Egyszerűen nem tudom, hogyan csinaljam...tudna valaki ebben segíteni, h mi lehet a gond?

Egy ideje magamat hibáztatom, h nem vagyok elég jó.

Előre is köszönöm a segítséget!

És komoly a kérdés, kérlek tarthatok tiszteletbe ha nem nagy kérés!


2020. febr. 12. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Hidd el, ez már népbetegség, amivel az egész Y generáció küzd többé-kevésbé, néhány kivételtől eltekintve.

Az ok nagyon egyszerű:

-Egyrészt végtelen a lehetőség, a bőség zavara van.

-Másrészt pedig bárki lecserélhető.

-Harmadrészt meg nem is nagyon lehet fokozatosan izgalmasan ismerkedni, ha online bárki elérhető a nap 24 órájában.

2020. febr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális, hogy rád tör a vágy, hogy jó lenne már egy kapcsolat... De mégis mit, hol, hogyan? Jönnek a kérdések a fejedben.

Ezzel nem vagy egyedül. Nehéz megtalálni a megfelelő partnert. Én is erre törekszem. Én is erre vágyom, de be kell látnom, hogy ha hajkurászom és nagyon rá görcsölök a dologra csak rosszabbnál rosszabb partnereket fogom ki. Érdemesebb sodródni és jönni fog mikor az ember nem számít rá.

Szerintem.. :)

27/N

2020. febr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat, én is kiestem, szintén 30-as vagyok, de az a helyzet, hogy sokkal szívesebben barátkozok tét nélkül, mert jobban szeretem az igazi embert megismerni, és úgy eldönteni, hogy érdekel-e közelebbi ismeretség vele, vagy sem, már nem motivál a kezdeti cukormáz, amiből ki kell hámozni, hogy mennyit ferdít a másik magáról, csak azért, hogy bevágódjon. Nem mondom, hogy gyorsabb így a társkeresés, minden esetre hamarabb ki tudom így zárni a nem hozzám illő partnereket, nem pazarlom az időmet olyanokra, akik nem érdemlik meg, nem húzom senki idejét, nem futok felesleges köröket, nem ugrok bele lutriba egy friss ismeretségbe kapcsolat címén, ami lehet, hogy pár hónapon belül véget ér. 18-20 évesen még elkövettem ezeket a hibákat, de akkor még nem volt tapasztalatom, most már másképp állok hozzá.
2020. febr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A képmutatás szerintem senkit nem tesz boldogabbá! Én még csak most kezdem újra megvilágítani a lehetőségeket szóval biztos találkozni fogok én is néhány érzékcsalódással...:/
2020. febr. 12. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!