Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy egy lány egy találós kérdés miatt (kérdésben le is írtam) szakította meg az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Egész jól elbeszélgettünk több napon keresztül órák hosszat, már-már egy kis flört is volt. Komolyabban bele mentünk a családi témákba is ami nem feltétlenül tartozna a másikra.


Tehát több napos ismerkedés után csak úgy viccből feltettem neki egy találós kérdést, és rögtön hozzám vágta, hogy én lenézem őt, hülyének nézem, le alacsonyítom őt azzal, hogy nem tudja megfejteni. Mi a véleményetek erről?

Én úgy gondolom jobb is, hogy feltettem a kérdést, legalább nem hónapok múlva derült ki, hogy ennyire érzékeny és lép le. Illetve rá jöttem, hogy nem érdemes családi témákba bele menni senkivel, főleg az elején.


A kérdés:


Volt egy folyó, azon volt egy híd. Aki be akart jutni Kínába, hogy ne jusson be a katona megkérdezte tőle, hogy miért jött. Ha igaza lesz akkor dobják be a vízbe, ha hazudik akkor fel kéne akasztani a fára.

Kérdés: mit mondott ez a vándor, hogy nem tudták őt a válaszért fel akasztani, illetve be dobni se a vízbe. Egy cseles válasszal jutott be. Mi volt az?


Aki akarja megfejtheti, ha unatkozik. :D


A lány 20 éves volt, én 22.



2020. ápr. 12. 13:55
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Csak ezt az egyet írtam neki. Nagyapám tette fel nekem a kérdést valahogy így, és csak megtetszett. Gondoltam megkérdezem tőle, tudja-e..
2020. ápr. 12. 16:20
 22/25 A kérdező kommentje:
Hiába magyaráztam aztán neki, hogy nem tudtam hogy van neki ilyen jellegű problémája. Még én kértem folyton bocsánatot...
2020. ápr. 12. 16:23
 23/25 anonim ***** válasza:
44%
Valószínűleg nem jöttél be neki annyira, plussz nem megy neki a kitalálósdi, esetleg úgy érezte az eszét teszteled ezzel. De aki komolyan gondolja az tényleg nem akad fenn ilyenen. Csak időtöltés voltál neki.
2020. ápr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi van akkor, ha a morbiditás miatt dobott? A halállal foglalkozik ez a találós kérdés, akkor azt is gondolhatta, hogy neked ez a mániád, a mortalitás és társaival való foglalatosság.
2020. ápr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Nem, mert le írta, hogy mi volt vele a problémája.
2020. ápr. 12. 18:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!