Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy egy lány egy találós kérdés miatt (kérdésben le is írtam) szakította meg az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Egész jól elbeszélgettünk több napon keresztül órák hosszat, már-már egy kis flört is volt. Komolyabban bele mentünk a családi témákba is ami nem feltétlenül tartozna a másikra.


Tehát több napos ismerkedés után csak úgy viccből feltettem neki egy találós kérdést, és rögtön hozzám vágta, hogy én lenézem őt, hülyének nézem, le alacsonyítom őt azzal, hogy nem tudja megfejteni. Mi a véleményetek erről?

Én úgy gondolom jobb is, hogy feltettem a kérdést, legalább nem hónapok múlva derült ki, hogy ennyire érzékeny és lép le. Illetve rá jöttem, hogy nem érdemes családi témákba bele menni senkivel, főleg az elején.


A kérdés:


Volt egy folyó, azon volt egy híd. Aki be akart jutni Kínába, hogy ne jusson be a katona megkérdezte tőle, hogy miért jött. Ha igaza lesz akkor dobják be a vízbe, ha hazudik akkor fel kéne akasztani a fára.

Kérdés: mit mondott ez a vándor, hogy nem tudták őt a válaszért fel akasztani, illetve be dobni se a vízbe. Egy cseles válasszal jutott be. Mi volt az?


Aki akarja megfejtheti, ha unatkozik. :D


A lány 20 éves volt, én 22.



2020. ápr. 12. 13:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
70%

Amennyiben igy irtad ki a talaloskerdest, nem biztos, h a csajt kene ostobazni...


Szerintem ha bejottel volna neki, nem hiszem h fennakad azon h nem tudta a valaszt, ez ilyen kifogasnak tunik h lelecelhessen, persz ez esetben is jol jartal, h lelepett, de akkor nem ertem miert bant annyira, h kerdest irsz ki rola...

2020. ápr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem bánt, hogy kérdést írok ki róla, csak ettől eltekintve jól el tudtunk beszélgetni. De majd lesz más persze. :)
2020. ápr. 12. 14:34
 13/25 anonim ***** válasza:
92%
Pár hete randiztunk a barátommal, mikor kirándulni mentünk és bőven volt időnk beszélgetni a kocsiban. Hasonló találós kérdésekkel és logikai feladványokkal szórakoztattuk egymást, de hogy ebből sértődés lett volna... Talán jobban jársz, ha nincs folytatás.
2020. ápr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer online ismerkedtem egy férfival, aki miután megtudta, hogy magasabb iskolai végzettségem van, állandóan (általa kitalált) találós kérdéseket küldött.

Alapból tudtam, hogy nem illünk össze, mert nagyon kaotikus volt az írása, sokszor ültem felette és gondolkodtam, hogy mire is gondolt a költő. A találós kérdéseinek se volt semmi értelme, de minden alkalommal élvezettel dörgölte az orrom alá, hogy a diplomám semmit sem ér, ostoba vagyok, bezzeg Ő a 8 általánossal... Egyszer meguntam és letiltottam (már csak ebből állt a beszélgetés, hogy ő jobb, okosabb blablabla nálam). Egészségére.

Kapásból erre gondoltam volna egy ilyen találós kérdésnél most is.

2020. ápr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

14# Ijj, de gáz ez a kompenzálás...

Kisebbségi érzése volt biztos miatta

2020. ápr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
62%
Én férfiként még meg is kérdeztem volna tőled, hogy "Akkor te végülis ismerkedni akarsz, vagy találós kérdéseket oldogatni? Rejtvény újságot ne hozzak, hogy töröld ki vele?" :D Jobban is tette szegény nő, hogy lelépett. Komolyan, ezzel kb az arcába vágtad, hogy annyit nem nézel ki belőle, hogy használni tudja a keresőt.
2020. ápr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
78%

Elég hülyeség, hogy ezért leleépett.

Mondjuk nem tudom, ha ilyen hülye megfogalmazással és ilyen helyesírási hibákkal írtad le neki is, akkor mégis igazat adok neki.

2020. ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
78%
Többet láttál bele a dologba, mint ami volt. A csaj simán akart valakit, aki kicsit törődik vele és/vagy szórakoztatja, de ennyi. Nem akart tőled valamit, csak kidobott, mint egy megunt játékot.
2020. ápr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem a későbbi hozzászólásodat, akkor pont egy érzékeny pontjába gázoltál a lánynak, akár mi is az a "visszamaradottság", amit említettél.
2020. ápr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
86%
Én is alig tudtam egyáltalán értelmezni a találós kérdést, biztos, hogy pontosan így van ez eredetileg is? Amúgy meg én se szeretem, hülyét is kapnék ha valaki állandóan ilyenekkel jönne. 24/L
2020. ápr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!