Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy egy lány egy találós kérdés miatt (kérdésben le is írtam) szakította meg az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Egész jól elbeszélgettünk több napon keresztül órák hosszat, már-már egy kis flört is volt. Komolyabban bele mentünk a családi témákba is ami nem feltétlenül tartozna a másikra.


Tehát több napos ismerkedés után csak úgy viccből feltettem neki egy találós kérdést, és rögtön hozzám vágta, hogy én lenézem őt, hülyének nézem, le alacsonyítom őt azzal, hogy nem tudja megfejteni. Mi a véleményetek erről?

Én úgy gondolom jobb is, hogy feltettem a kérdést, legalább nem hónapok múlva derült ki, hogy ennyire érzékeny és lép le. Illetve rá jöttem, hogy nem érdemes családi témákba bele menni senkivel, főleg az elején.


A kérdés:


Volt egy folyó, azon volt egy híd. Aki be akart jutni Kínába, hogy ne jusson be a katona megkérdezte tőle, hogy miért jött. Ha igaza lesz akkor dobják be a vízbe, ha hazudik akkor fel kéne akasztani a fára.

Kérdés: mit mondott ez a vándor, hogy nem tudták őt a válaszért fel akasztani, illetve be dobni se a vízbe. Egy cseles válasszal jutott be. Mi volt az?


Aki akarja megfejtheti, ha unatkozik. :D


A lány 20 éves volt, én 22.



2020. ápr. 12. 13:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem akart beégni hogy nem tudja a választ
2020. ápr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%

Azt mondta, hogy fel fogják akasztani.


Ha ő gyakran hallotta valakitől, hogy buta, "szőke", stb, akkor lehet ez nála egy igen érzékeny pont.

2020. ápr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
31%
"Engem fel fognak akasztani." Mindenki ismeri, ha nem is ebben a változatban. Jobb is, hogy lelépett a lány. Nem elég, hogy nem okos, de még sértődékeny is.
2020. ápr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Állítólag valami visszamaradottsága volt emiatt. De én ezt honnan tudtam volna aztán magyaráztam neki, hogy nem tudtam csak szimplán szeretem a találós kérdéseket... Ennyire érthetetlenek manapság már?
2020. ápr. 12. 14:00
 5/25 anonim ***** válasza:
34%
Emiatt megszakítani az ismerkedést?? Egyeseknek tényleg semmi sem jó... Írtál volna neki egy sziamizut
2020. ápr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én se ismertem, magamtól szerintem nekem se ment volna. De ez még nem jelenti azt hogy valaki buta! Csak jelzem. :)
2020. ápr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
34%
Tök mindegy, mit mondott, ha magas volt a láza, tuti nem engedték be
2020. ápr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
35%
Nem normális, valószínűleg komoly önértékelési gondjai voltak. Ártatlannak gondoltad, semmi gond nem volt ezzel, csak egy kis játék. Viszont jó kis teszt lett belőle és ahogy mondtad, legalább már most kiderült hogy milyen volt a lány. Ha ilyen apró bugyutaságra triggerelődik, akkor képzeld el még milyen hülyeségekre zuhant volna be magába.
2020. ápr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Pontosan... Egy pillanatig sem gondoltam volna róla, hogy butuska, és nem is akartam ezt gondolni. Totálisan le döbbentem, mikor kiakadt. De ezek szerint ez a találós kérdés jó teszt lesz a jövőben. :D


Azért sajnálom a lányt olyan szempontból, hogy nem az a pláza cica, feküdjünk le mindenkivel típus volt. Egyébként elmondása szerint barátai nem igazán voltak.

2020. ápr. 12. 14:26
 10/25 anonim ***** válasza:
90%

9# Nem a lányt sajnálod, hanem azt hogy lelépett :D


Amúgy igazad van, keress olyat, aki nem sértődik meg egy találós kérdés (!) miatt

Képzeld, mi lett volna a későbbiekben...

2020. ápr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!