Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ennyi needy, kapcsolatfüggő, nyomulós srác az országban?

Figyelt kérdés

Én is igénylem a sok beszélgetést, a sok talit, szeretem, sőt elvárom, hogy a férfi, akivel együtt vagyok, érdeklődjön, bókoljon stb. Ismerkedésnél is szeretem, ha sokat írnak. Tehát nem azért írom azt, amit írok, mert nekem több tér kell alapjáraton, meg hasonlók.


Általános suliban meg gimi elején én is kicsit nyomulósabb természet voltam, nem csak fiúknál, hanem barátoknál is, de hamar meg is mondták, hogy sok vagyok, túl sokszor írok, túl sokszor megyek oda hozzájuk a szünetben, stb. Úgyhogy még tiniként megtanultam, hogy ez nem jó és valahogy én igazodtam az emberekhez. Ezért nem értem, hogy most komolyan, leélt valaki 20-25 évet needyként és senki nem volt, aki megmondta volna neki, hogy hagyja abba?


Még nem találkoztunk élőben, de már megmondják, hogy annyira megszerettek és biztosra veszik, hogy mi egy pár leszünk, ahogy túlesünk az első személyes találkozón. Nagyon sokat bókolnak, olyanokat, ami nem is igaz, vagy nem tudja, hogy igaz. Mert pár képből meg 1-2 óra beszélgetésből sok minden nem derül ki rólam, de már mindent mondanak, hogy szép, gyönyörű, okos, csodálatos, tökéletes vagyok. Ami mondjuk jól hangzik a páromtól, de nem attól, aki nem is ismer, ugyanis ez nem nekem szól, csak be akar vágódni valakinél, mindegy a személye. Az első két-három bókot, amit egy fél óra alatt elmond, még megköszönöm. Utána kellemetlen, hogy megint és megint és megint le kell írnom, hogy köszi köszi köszi és rosszul érzem magam, hogy én valahogy nem érzek késztetést, hogy ugyanilyeneket mondjak.


Folyamatosan írnak, de tényleg, folyamatosan. Örülök, ha valaki, amint lesz egy kis szabadideje, rám ír, dumálunk, de ezek konkrétan két percet nem bírnak ki nélkülem. Ha fél percig nem tudnak írni, már szólnak, hogy bocsi, most felszállok a villamosra, 20 mp-ig nem fogok visszaírni, ne haragudj! Ha én nem írok vissza azonnal, jön a kétségbe esés, hogy basszus, elijesztettelek, kérlek ne haragudj, mi rosszat mondtam? Mi történt, hol vagy? Közben meg mondjuk wc-n voltam csak, vagy akárhol, ezek sokszor 5 percet se várnak, hogy válaszoljak. Baromi idegesítő. Még le is ba sz nak, hogyha nem írtam 1-2 óráig, hogy egész nap el vagyok tűnve. Ha mondom, hogy most megyek, mert mit tudom én, találkozok egy barátnőmmel, elszomorodnak, hogy pedig ők annyira szeretnek velem beszélni, nem tudják, hogy fogják kibírni ezt a pár órát nélkülem.


Ezzel nem csak az a gond, hogy túlságosan rám telepszik, ezzel pedig kellemetlen helyzetbe hoz, hanem hogy ez biztos, hogy nem nekem szól. Több hét, vagy hónap kell ahhoz, hogy valakit megismerj annyira, hogy tudd, ő kell neked, szerelmes vagy belé. Egy-két óra, de egy-két nap sem elég ahhoz, hogy ilyeneket komolyan gondoljanak. Ez csak szeretethiány, leírják ugyanezeket másoknak is, tök mindegy, ki a személy, a lényeg, hogy gyorsan kapcsolatot akarnak, annyi igényük van csak, hogy nő legyen. Ez baromira szánalmas. És nem egy ilyennel találkoztam...


Ez hogy alakul ki és miért nem tudják visszafogni magukat? Komolyan nem tanulták meg ennyi év alatt, hogy ez gáz?


2020. ápr. 12. 13:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
64%

Viccesen szánalmas, hogy a femcsik mennyire nem veszik észre, hogy az előre megfontolt szándékkal őket használó bugyinedvesítő bélák csak egy puncit látnak bennük.

Cserébe az átlag/csúnya srácokat vádolják ezzel.

Undormányok.

2020. ápr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Ez az utolso remek iromany hogy sikerult osszehozni, utolso? Nem igazan ertem a logikat.
2020. ápr. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Az online társkereső egyik gyakori férfitípusába futottál bele, aki pont, hogy túl sokat képzel magáról, de a "szemét" világ gonosz módon ezt nem igazolja vissza, és ilyen passzív agresszív módon lóg az áldozatain. Így próbál a hatalmában tartani, hogy elszámoltat minden percedről meg sajnáltatja magát, ha 5 percig nem írsz vissza. Érzed te is, hogy ezek nem egészséges gondolkodású emberek, szóval nem értem, miért sétálsz a csapdájukba, és írogatsz nekik még. Nem kell bunkónak lenni, de az elején le kellene zárni a beszélgetést, mert csak rosszabb lesz. Ha napok, hetek után írod, hogy ennyi, akkor jön a hiszti, hogy ennyi üzenetváltás után hogy mered ezt tenni vele, ő mennyi energiát beletett, már meg is szeretett és te meg most átcseszed, vele mindig szemetek a nők...stb stb.


De persze mindenki maga tudja, mit csinál.

2020. ápr. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! :)


Régen sajnos ilyen voltam, amit írtál, 23-as, hogy próbáltam inkább segíteni nekik, mert alapból szimpik voltak, meg jól is néztek ki, csak ez a rám telepedés zavart. Megmondtam nekik, hogy tök jó, hogy ilyen fiatalon komoly kapcsolatot keresnek és örülök, hogy szimpi vagyok nekik, de vegyék lazábban a dolgot, stb. De persze nem értették meg. Aztán elmondtam nekik, hogy számomra ez inkább taszító és nem akarok olyan férfit az életembe, akinek egy kapcsolattól függ a boldogsága és aki nem bír 5 percet se beszélgetés nélkül. Vagy letiltottak, vagy mentegetőztek, hogy jaj, én nem ilyen vagyok az életben, ezt bárki megmondhatja... Persze :D Akkor se jó, mert akkor nem adja önmagát.


Valaki írta, hogy ezek a szerencsétlen srácok csak törődnek a nőkkel, akik ezt nem értékelik. Nos, ez nem törődés. A törődés az, amikor megemlítem, hogy szeretem az epres csokit és a következő alkalommal hoz nekem. Az, amikor megkérdezi reggelente, hogy hogy aludtam. Az, amikor megjegyzi, mit meséltem magamról. Az, hogyha szeretek egy sorozatot és ő is belenéz, mert érdekli, milyen az ízlésem és szívesen megbeszéli velem. Ezek törődések, de a fent említett dolgok baromira nem. Ezeket a fiúkat nem érdeklem egyáltalán, csak kanosak és szeretethiányosak és baromira nem tudják visszafogni magukat. Meg kontrollálni akarják azt a nőt, aki szóba áll velük, már az elején.


Egy bizonyíték arra, hogy ezek nem a személyiséget szeretik, hanem a vaginát: Az egyik ilyen sráccal beszélgettem pár napot, ő volt az első ilyen típus, akihez szerencsétlenségem volt. Mondta, hogy ő tényleg komolyan gondolja velem és ezt mi sem bizonyítja jobban, mint az, hogy most is csak velem chatel éppen, hogy 100%-osan rám figyeljen. Mondta, nem beszélt még ilyen csodálatos lánnyal, már most mindent megtenne értem. Aztán, amikor ez nekem már idegesített és azért imádkoztam, nehogy ma is rám írjon, megmondtam neki, hogy köszi, de nem akarok emiatt a görcsössége miatt ismerkedni. Két hét múlva posztolt egy szerelmes képet egy másik lánnyal, akivel frissen jött össze. :) Jó hamar túl tette magát élete szerelmén. Meg pár nap együtt járás után már közös kép, kommentben így szeretlek úgy szeretlek...


Amúgy ezek egyáltalán nem voltak csúnya fiúk. Átlagosak/helyesek voltak, legalábbis az én ízlésemnek.


Mesélek még egy-két hardcore történetet, ha már így belejöttem :D


Instagramon írt egy srác: "Szia! Remélem, hogy észreveszed az üzenetet és minél hamarabb válaszolsz! Ha visszaírsz elmondom, miért kereslek!". Válaszoltam, ő abban a másodpercben már gépelt is. Azt mondta, most költözött haza külföldről és nem ismer senki korabelit, remélte, hogy velem megismerkedhet és én mindent megmutatok neki. Nem telt el 2 perc, jött a következő üzenet: "Ezek szerint nem akarsz ismerkedni :(". Blokkoltam egyből.


Tinder, először normális volt, eldumálgattam vele. Kiderült, hogy nem is az én városomban lakik, hanem elég messze, csak ma épp itt volt dolga, amúgy nem szokott ide járni. Miközben ezt írta, én épp fogat mostam. Visszaértem és látom a dühös üzenetet, amit 2 percre!!!! rá írt. 21:41-kor írt valamit, amire 21:43-kor még mindig nem válaszoltam és meg se nyitottam, de már lecseszett, hogy na, kiderül, hogy nem is egy városban lakunk és már lerázol, ez jó gyorsan ment. Kérdeztem, hogy te mindig mindenkinek egyből válaszolsz? Azt mondta, most unatkozik, úgyhogy igen. Tehát elvárja, hogyha ő épp unatkozik, akkor a másik fél csak vele foglalkozzon és tegyen mindent félre, mert neki ez jár. Nem is volt kedvem beszélgetni vele tovább. Aztán írta pár nap múlva, hogy jól eltűntem. Írtam, hogy nem akarok ismerkedni, amúgy sincs értelme, mert messze lakik. Válasz: "Mert te csak olyanokkal beszélsz, akik a szomszédban laknak?" Annyira gáz, még azt is megmondja, hogy nem szabad zavarnia a távolságnak.


Ezeket már egyből tiltom amúgy, kár, hogy nem tettem előbb, de jó olvasgatni mások ilyesmi sztorijait, mindkét nemből, jókat szánakozok rajta. :D

2020. ápr. 13. 13:14
 25/25 anonim ***** válasza:
Hát igen, ott leginkább ez a két típus van fent férfiak közül, az egyik két nap után gyereket születne veled, a másik meg rögtön le akar fektetni. Egyébként ne csodálkozz, hogy a "needy" hősszerelmes két hét múlva újabb igazit talált, mivel nekik nem az számít, hogy milyen a nő, hanem hogy legyen valakije, akire rátelepedhet.
2020. ápr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!