Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ennyi needy, kapcsolatfüggő, nyomulós srác az országban?

Figyelt kérdés

Én is igénylem a sok beszélgetést, a sok talit, szeretem, sőt elvárom, hogy a férfi, akivel együtt vagyok, érdeklődjön, bókoljon stb. Ismerkedésnél is szeretem, ha sokat írnak. Tehát nem azért írom azt, amit írok, mert nekem több tér kell alapjáraton, meg hasonlók.


Általános suliban meg gimi elején én is kicsit nyomulósabb természet voltam, nem csak fiúknál, hanem barátoknál is, de hamar meg is mondták, hogy sok vagyok, túl sokszor írok, túl sokszor megyek oda hozzájuk a szünetben, stb. Úgyhogy még tiniként megtanultam, hogy ez nem jó és valahogy én igazodtam az emberekhez. Ezért nem értem, hogy most komolyan, leélt valaki 20-25 évet needyként és senki nem volt, aki megmondta volna neki, hogy hagyja abba?


Még nem találkoztunk élőben, de már megmondják, hogy annyira megszerettek és biztosra veszik, hogy mi egy pár leszünk, ahogy túlesünk az első személyes találkozón. Nagyon sokat bókolnak, olyanokat, ami nem is igaz, vagy nem tudja, hogy igaz. Mert pár képből meg 1-2 óra beszélgetésből sok minden nem derül ki rólam, de már mindent mondanak, hogy szép, gyönyörű, okos, csodálatos, tökéletes vagyok. Ami mondjuk jól hangzik a páromtól, de nem attól, aki nem is ismer, ugyanis ez nem nekem szól, csak be akar vágódni valakinél, mindegy a személye. Az első két-három bókot, amit egy fél óra alatt elmond, még megköszönöm. Utána kellemetlen, hogy megint és megint és megint le kell írnom, hogy köszi köszi köszi és rosszul érzem magam, hogy én valahogy nem érzek késztetést, hogy ugyanilyeneket mondjak.


Folyamatosan írnak, de tényleg, folyamatosan. Örülök, ha valaki, amint lesz egy kis szabadideje, rám ír, dumálunk, de ezek konkrétan két percet nem bírnak ki nélkülem. Ha fél percig nem tudnak írni, már szólnak, hogy bocsi, most felszállok a villamosra, 20 mp-ig nem fogok visszaírni, ne haragudj! Ha én nem írok vissza azonnal, jön a kétségbe esés, hogy basszus, elijesztettelek, kérlek ne haragudj, mi rosszat mondtam? Mi történt, hol vagy? Közben meg mondjuk wc-n voltam csak, vagy akárhol, ezek sokszor 5 percet se várnak, hogy válaszoljak. Baromi idegesítő. Még le is ba sz nak, hogyha nem írtam 1-2 óráig, hogy egész nap el vagyok tűnve. Ha mondom, hogy most megyek, mert mit tudom én, találkozok egy barátnőmmel, elszomorodnak, hogy pedig ők annyira szeretnek velem beszélni, nem tudják, hogy fogják kibírni ezt a pár órát nélkülem.


Ezzel nem csak az a gond, hogy túlságosan rám telepszik, ezzel pedig kellemetlen helyzetbe hoz, hanem hogy ez biztos, hogy nem nekem szól. Több hét, vagy hónap kell ahhoz, hogy valakit megismerj annyira, hogy tudd, ő kell neked, szerelmes vagy belé. Egy-két óra, de egy-két nap sem elég ahhoz, hogy ilyeneket komolyan gondoljanak. Ez csak szeretethiány, leírják ugyanezeket másoknak is, tök mindegy, ki a személy, a lényeg, hogy gyorsan kapcsolatot akarnak, annyi igényük van csak, hogy nő legyen. Ez baromira szánalmas. És nem egy ilyennel találkoztam...


Ez hogy alakul ki és miért nem tudják visszafogni magukat? Komolyan nem tanulták meg ennyi év alatt, hogy ez gáz?


2020. ápr. 12. 13:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Örülnek, hogy 10 évente egyszer szóba áll velük egy ellenkező nemű, és ilyenkor mindent rázúdítanak. Ez tényleg nagyon gáz.
2020. ápr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Minden szavad aranyat er! Allandoan ezt tapasztalom en is. Elso randi utan mar mindenki szerelmes, vagy mar randi elott. Elvarjak hogy 0-24be rendelkezesukre alljak, a leveleikre azonnal valaszoljak. Utalom a bajcsevejt es a felszines beszelgeteseket. Inkabb beszeljunk este 1-2 orat tartalmasan, mint percenkent mizu, milyen a napod, hogy erzed magad az elmult 2 perchez kepest.. az a baj hogy ez mindket nemre igaz. Egyszeruen megfojtjak a masikat. Eloszor is meg kellene erteni mindenkinek, hogy az eleteert csak is o maga felelos ahogy a boldogsagaert is. Egymagad is boldognak kell lenned es nem kulso vagy mas szemelytol kapni a megerositest. Ha ezt sikerul megtanulni onnantol kezdve mar nyert ugyed van. Amint ezt sikerult megertenem, azota “futnak” utanam. Amig reszkettem azert hogy valaki visszairjon vagy beszelgetest folytassak az illetovel, amig tulaggodtam dolgokat, megfolytottam oket a ramenosegemmel, tulzott szeretettel csak az elutasitast kaptam.
2020. ápr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két ilyen sráchoz volt (bal)szerencsém. Pontosan olyanok voltak, mint amit leírtál.

"Bocsi, hogy nem írtam, épp fogat mostam, ugye nem haragszol?"

"Miért nem írsz? Mi a baj?"

"Elmegyek vacsizni, de utána írok rögtön, jó?"

Aztán persze nálunk is megvolt a szidás, hogy miért nem válaszolok azonnal, és amikor írtam, hogy nekem az életem nem csak belőle áll, akkor elkezdesz hisztizni, és kérdőre vonni, hogy miért megyek ide, miért megyek oda.

Végül mindkettőt letiltottam pár hét után, mert hiába kértem őket, hogy vegyenek vissza, egyszerűen amit leműveltek az elviselhetetlen volt.

21/L

2020. ápr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
15%

Attol meg h te masok kedveert hajlando voltal megvaltozni nem jelenti, h nekik is megkene.


Mellesleg ha te se kapnal ennyi figylemet akkor lehet megbecsulned azt aki ennyire torodik veled.


Akibe eloszor szerelmes voltam azzal egy szot se beszeltem, es vannak akikkel csomot beszelek, kedvelem es nem leszek szerelmes, szoval ebben is tevedsz.


Ha szerinted gaz ez a viselkedes, akkor nem teged keresnek es te se oket win-win szitu.

2020. ápr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem nemtől függ. :) Ugyanennyi ilyen nő is van. Folyamatos figyeleméhség, önbizalomhiány, másikra telepedés, gyerekesség. Pl. a legutóbbi lánnyal akivel elkezdtünk beszélni, 2 nap után már selfie-ket küldött, következő nap már reggeli videót hogy felkel és integet, vagy mert nem tudtam visszaírni x percen belül, már azt kérdezte hogy haragszom-e rá. Egy másik lánynál volt olyan, hogy reggel vagy 100 üzenetet küldött hogy mennyire hiányzom neki és miket csinál éppen, mikor ismertük egymást 1 hete. A legtöbb esetben én azt látom hogy pont hogy elvárják a folyamatos figyelmet és ha nem kapják meg, akkor megy a hisztizés, ez is benne van hogy úgy viselkednek ahogy fent írtál.


De persze sok oka van ennek, személyenként is változó, úgyhogy nem lehet egy-két dologra csak visszavezetni.

2020. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
41%
Ha évente 2 ember írna vissza azok közül akiknél bepróbálkozol, hidd el, megértenéd, hogy miért tartja fontosnak, hogy törődjön veled. Aztán persze ezt is kudarcként éli meg "végül is ez a 2 is pont ugyanúgy nem akar válaszolni, tőmondatokkal beszél, és leráz, mit az eddigiek". Aztán vár mégegy évet másik két beszélgetésre. (32/F)
2020. ápr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg gáz. Férfiként mondom. Hagyni kell a másikat élni, nem szabad kisajátítani, én sem szeretem, ha rajtam számon kérik, mikor írok vissza és egyáltalán, mikor mennyit és hogyan írok.

Az a baj ezzel, hogy már szinte én érzem a nyomást, hogy írnom kéne valamit, mert különben "azt hiszi, hogy nem érdekel, le akarom rázni" stb, mert úgymond ez a módja, az "itt és most" válszolás, beavatni minden kis piti eseménybe, ami a másikat semmilyen módon nem érinti, mivel fizikailag nincs ott veled (épp fogat mosok. - kit érdekel?) Nem szeretek chatelni, főleg online ismerkedni, mert kényszeritonek érzem. Nálam ez mindig is így volt, talán egy rövid időszakot leszámítva, mert eleve későn kezdtem használni a kozossegi oldalakat, azelőtt nem voltam hozzászokva ehhez.

2020. ápr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Én sose csináltam ilyet, viszont a nőktől akiket szintén online ismertem meg én is tapasztaltam már ilyet. Ezt nem csak pasik csinálják.


Amúgy valamilyen szinten őket is meg lehet érteni, pont azért amit első válaszoló írt.

2020. ápr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
15%

Ugyanúgy, ahogy sok "a belső számít, legyen kedves a pasi" szövegű kamu nők és olyanok, akik azt mantrázzák egy csomó ostromlóval, hogy "nem kellenek senkinek".


A világ felgyorsult, ezzel pedig nem tudnak mit kezdeni sokan. A csajok pillanatnyi ál-kapcsolatokban elvannak a jó kinézetű srácokkal, a többi srác meg próbál valamit összeszerencsétlenkedni, hogy puncit kapjon.

2020. ápr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%
Le kell tiltani őket,ha a 2.szólás után se értik meg,hogy életed van mellettük. Tinderen több ilyen srácba futottam bele. Ritkán megyek át facebookra vagy instagramra onnét,mert kontroll alatt akarnak tartani.
2020. ápr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!