Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lanyok, ha a pasi pontosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ha a pasi pontosan olyan magas mint ti?

Figyelt kérdés

Es tegyuk fel, az arcat a kovetkezo kepek kozul valaszthatjatok ki (amelyik a legjobban tetszik)


[link]


[link]


[link]


Akkor egy 10es skalan (ahol a 10es azt jelenti h mindenkeppen randiznal vele, az 1es azt h semmikepp), hany pontot adnal neki? Fontos h pontosan, centire egymagas veletek!


Korodat, magassagodat es azt h parkapcsolatban vagy-e ird oda.


Boldog husvetot, es koszi ha valaszolsz.



2020. ápr. 12. 13:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34%

Alkattól függ. Nem vagyok kövér, de vannak idomaim és van rajtam izom. Ha valaki velem egymagas, eléggé jó súlyban kellene lennie ahhoz és eléggé edzettnek vagy legalábbis macisan erősnek kellene lennie ahhoz, hogy ne erezzemegy törékeny nyikhajnak.


Nem azért preferálom a magasabbat, mert magas, hanem azért, mert kevésbé törékeny (kivéve ha nagyon vékony). Egy velem egymagas ember esetében nehezebb feladat férfiasnak és erősnek tűnni hozzám képest. Ha ez adott, akkor ugyanúgy tetszik, mint 10 centivel magasabban. Ha nem, és csak pálcikalábú vagy pocok, akkor értelemszerűen nem annyira vonzó.


Párkapcsolatban vagyok

24 éves

170cm

2020. ápr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%
1-esnek elég pszichopata tekintete van
2020. ápr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%
159 cm vagyok, úgyhogy elég nehéz lenne velem egymagas pasit találnom. Tetszett már olyan, aki csak pár centivel volt magasabb. 24/N
2020. ápr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
2. pasi, de csakis ha magasabb 175cm-nél.
2020. ápr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
166 cm vagyok, a harmadik tetszik arcra legjobban, az első legkevésbé, de mindhárommal kiegyeznék. Ha a személyisége bejön, akkor mindenképp randiznék vele, csak az fontos, hogy a magassága miatt ne legyen komplexusos, kompenzálós. Magassarkút úgysem szoktam hordani, utálom, szóval nem lenne nagy veszteség.
2020. ápr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A párom centire pontosan akkora mint én, vékony, én meg dagi vagyok. Egyiküket se zavarta soha, az meg hogy más mit gondol kit érdekel.

Egyébként ki van az első képen? Nekem csak egy hibauzenet jön be.

2020. ápr. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Dornan a szürke 50-ből, azt hiszem
2020. ápr. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!