Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lanyok, ha a pasi pontosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ha a pasi pontosan olyan magas mint ti?

Figyelt kérdés

Es tegyuk fel, az arcat a kovetkezo kepek kozul valaszthatjatok ki (amelyik a legjobban tetszik)


[link]


[link]


[link]


Akkor egy 10es skalan (ahol a 10es azt jelenti h mindenkeppen randiznal vele, az 1es azt h semmikepp), hany pontot adnal neki? Fontos h pontosan, centire egymagas veletek!


Korodat, magassagodat es azt h parkapcsolatban vagy-e ird oda.


Boldog husvetot, es koszi ha valaszolsz.



2020. ápr. 12. 13:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A 3.at választanám, 10/8-9, kapcsolatban vagyok és 169 cm
2020. ápr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Volt velem egymagas párom. Ha tetszik a külseje és a jelleme akkor teljesen megfelel. Jobb szeretem a közel egymagas pasikat mint a nagy magasság különbséget.

24 168 cm nem rég szakítottam

2020. ápr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem a számot 10/9 simán 10/10 szerintem nem létezik.
2020. ápr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%

Tök mindegy, hogy milyen az arca, nem jönnék össze velem egymagas pasival. Én 159 centi vagyok, szeretek magassarkúban is lenni, tehát a pasi minimum 169 centi legyen.


29N vagyok, párom 172 centi, 35 éves, 7 éve vagyunk együtt.

2020. ápr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

176 cm magas vagyok, nem zavarna a srác is ekkora.

Ha a három közül kéne választanom, akkor legyen Tom Cruise. Hihetetlen, 57 évesen is milyen jól tartja magát.

Ez a két dolog önmagában nem adhat választ a kérdésre, ugyanis számít a testalkat, a megjelenés és számomra a hajviselet is (már ha csak a külsőségeket vesszük figyelembe). Mondjuk legyen 8, ha a testalkat nem tér el nagyban a színész valódi alakjától és a megjelenése is igényes.

Ismételten, ez csak a külsőségekre megy. A világ megjóképűbb férfija is viselkedhet úgy, hogy sehova ne menjek vele.

21 éves vagyok, jelenleg nincs párom.

2020. ápr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

UI. A linkelt képek közül az 1. tetszik a legjobban.


Ha a srác tőlem magasabb, na, utána rátérhetünk a külső és belső elvárásokra.

2020. ápr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%

A jelenlegi barátom is ugyanolyan magas mint én (166 cm vagyok)

Mindegyik nagyon jóképű a linkelt képen, talán az 1. a leghelyesebb, 10/10.

25/N

2020. ápr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Koszi johet meg valasz, megint kiemelnem, hogy a pontozas csak arra vonatkozik hogy ha van egy veled egymagas srac akinek ilyen a feje (ebbol szerintem azert testzsir szazalek is szurheto ergo h elhizott-e, meg hajviselet is) akkor milyen szazalekban ismerkednel, randiznal vele.
2020. ápr. 12. 14:07
 9/17 anonim ***** válasza:
25%
Na és mi van az átlag Pistákkal és Bélákkal???
2020. ápr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Volt velem egy magas párom és közelébe sem jött ezeknek a pasiknak, mégsem cseréltem volna le egyikre sem mert szerettem. Fura a világ, mi?
2020. ápr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!