Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok olyan férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok olyan férfit találni, aki nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
Én nem akarok sz.ros pelenkákat cserélni,nem akarok idegbeteg lenni a gyerek miatt, nem akarom,hogy közöm legyen hozzájuk, nincs semmi élvezet bennük. Én a párommal akarok élni ketten, együtt eljárni néha nyaralni, nyugiba élni,boldogan,szeretetben, azt akarom,hogy csak én létezzek számára. Miért ilyen nehéz ilyen embert találni?25n
2020. ápr. 12. 12:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
23%

Téged is anya szült és cserélte a sz@ros pelenkádat!


Valamint megsúgok: rengeteg, semmihez sem hasonlítható öröm és boldogság van a gyerekekbe!

2020. ápr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk kezd ezzel, így egyből kiesnek az olyanok, akik meg szeretnének. Egyébként rengeteg pasi van akinek nem kell gyerek, szóval nem értem miért panaszkodsz.
2020. ápr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
25%

Minden élőlény alapvető ösztöne a reprodukció. Na most ezt az a brutális jólét, fényűzés és pompa beárnyékolja. Egyébként fingod sincs milyen egy saját gyerek. Én nem nézlek le, a természet úgy is elvarrja a szálakat.


Jó borozgatást a naplementébe még 80 éves korodba is, természetesen az aktuális szerelmeddel, és sok. sok lájkot az akkori fotóidhoz! ;)

2020. ápr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
97%
Nem igazán értem a problémádat. Sok pasi van, aki nem vàgyik gyerekre.
2020. ápr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
72%

Hallom én, hogy elvileg sok pasi van aki nem akar gyereket, de sajnos nekem se sikerül őket kifogni.

Csak annyit tudok mondani, hogy ne add fel, keress tovább és majd csak jön valaki. Viszont mindig tisztázd az elején, hogy ne raboljátok egymás idejét.

2020. ápr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
87%

LOL


az ismerős csajok mind azért panaszkodnak, hogy a pasik nem akarnak gyereket. Úgy tűnik, csak te nem vagy képes egy ilyet sem találni.

2020. ápr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
68%

2-es valaszoloval ertek nagyon egyet. Nagyon rosszul hangzik, ahogy megindokolod.

En olyan no vagyok, aki soha nem akart gyereket. Talan ez se hangzik sokaknak jol, az emberi fajt nem akarom szaporitani, nem vonz semmi egy emberben, megijeszt, nyomaszt a gondolat. Plusz herotom van a jatszoterektol, tanito nenitol, viszont hegyet maszni akarok, veszelyes sportokat uzni, stb...

De kisajatitani a tarsamat sosem.

2020. ápr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
68%
Jóképű, egyedül élő férfi vagyok, és jelenleg nem akarok gyereket. 🙂
2020. ápr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
36%
Te csak ilyet nem tudsz találni én semmilyet nemtudok 😂😂😂
2020. ápr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
81%

"Másrészt ha öreg lesz az ember és a párjával is történik valami, akkor nem árt, ha nincs egyedül a világban."


Ajánlom hogy menj be egy öregek otthonába és kerdezd meg az időseket hogy mikornlátták utoljára a gyerekeikrt unokáikat.. meg fogsz lepodni....

2020. ápr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!