Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal nők! Ti járnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nők! Ti járnátok egy olyan pasival, aki eleve úgy tervezi, hogy 45 éves kora körül akar megállapodni meg gyereket?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyet ismerek a mai világban, bődületesen sokat. Hogy a férfi az 40 felett válik apává. Sőt a legfrissebb statisztikák szerint a magyar férfiak 70%-ának nincs gyereke 40 alatt:

[link]

[link]

Egyszerűen a férfiaknak nincs biológiai órájuk ilyen szempontból, a nőknek viszont van.

Járnátok olyannal aki ezt fel is vállalja? Hogy ő addig még ki szeretné magát élni, és csak utána akar családot alapítani, egy nála jóval fiatalabb nővel?


2019. dec. 16. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Persze ha mondjuk 40 éves én meg 35 alatt vagyok
2019. dec. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Ha egy olyannal hoz össze a sors és amúgy minden más passzol, fiatalos, jól tartja magát, miért ne.
2019. dec. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha aktualitása lenne a dolgoknak, nem. (Mivel direktbe senkinek nem lennék a játékszere.)

De mivel családom van, így ennem már csak elméleti síkon van jelentősége.

2019. dec. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"a magyar férfiak 70%-ának nincs gyereke 40 alatt"


Ja, 15 éves kortól számolva. Ez így irrealis


Amúgy én nem járnak ilyen pasival, mert 30 körül akarok szülni egy korombeli férfi mellett és nem egy 45 évesnek.

2019. dec. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Dehogy járnék,apát akarok a gyerekemnek,nem nagypapát.
2019. dec. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

"Egyszerűen a férfiaknak nincs biológiai órájuk ilyen szempontból, a nőknek viszont van."


Lehet, hogy szeretnéd ezt hinni, de kutatások azt bizonyítják, hogy ez nem így van.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, nem, nem járnék ilyen férfival, mert egyrészt max. 5-6 évvel idősebb férfit tudnék elképzelni társként családalapításhoz, ahhoz viszont, amit te szeretnél, minimum 15 év korkülönbségnek kéne lennie köztem és a férfinak ahhoz, hogy még abban az életkorban szüljek, amikor szeretnék, ez pedig részemről kizárt.


Másrészt nem akarnám, hogy már az első gyerekemnek is 45 feletti apukája legyen, mert ez már nagyon messze van attól, ami egy gyerek szempontjából ideális.


De legyen szerencséd - én azt kívánom, hogy találd meg azt a nőt, aki ebben partner tud majd lenni.

2019. dec. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Jajj de kedves, hogy a legjobb termékeny éveiben "kiéli magát", aztán 45 évesen, mikor rohamosan romlik a spermája minősége, 40%, hogy impotens, 90%, hogy hpv-s, akkor enyém lehet más nők maradéka! Csak hogy legyen, aki adagolja neki a vérnyomás csökkentőt?
2019. dec. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem vállalnék. Anyu 50 éves, csupán 5 évvel több, egészséges, aktív, de max 3 órára adom oda nekik a két éves gyerekemet, mert ennyi való nekik. Elfáradnak... Napi 24-ben nem tudom, hogy bírnák. Az egészséges sperma egy dolog, attól még a férfi is öregszik, fárad, nyugalomra vágyik, mint a nő. A gyerekkel pedig ott kell lenni, nincs mese.
2019. dec. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, ebben mondjuk nem értek egyet, én simán odaadom éjszakára is.

Na de ha 45 éves lenne apuka, mikor a gyerek születik, ott az anyós már valóban olyan korú, hogy nem lehet ráhagyni több órára a gyereket, ha anyu és apu szeretne kicsit kikapcsolódni...

2019. dec. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Anyu 50 éves, csupán 5 évvel több, egészséges, aktív, de max 3 órára adom oda nekik a két éves gyerekemet, mert ennyi való nekik. "


Érdekes. Más nagymamák nem.

2019. dec. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!