Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vannak itt idősebbek férfiak (50+) tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Van egy facebook ismerősöm évek óta,hasonló az érdeklődési körünk is.

Nem régiben elkezdtünk beszélgetni.

Semmi intimebb dologról csak a mindennapok.Telefonálni is szoktunk,viszont van,hogy napokig nem keressük egymást.Nekem már 2-3 éve tetszik,de csak plátói volt.Viszont így,hogy beszélgetünk felcsillant egy kis remény.Amit róla tudni kell régen elvált, két korombeli gyereke van,szingli 50éves múlt.

Én kb 10 évvel fiatalabbnak tippeltem...Teljesen átlagosan él.

Én 30 múltam,hosszú ideje szingli még szexkapcsolat se.Az életem megalapoztott autó,ház stb....

A beszélgetések alkalmával jól elvagyunk,de nagyon "merevnek"érzem,többször mondtam neki,hogy ha gond neki a beszélgetés akkor hagyjuk,de azt mondta örül nekem.Megmondom őszintén én se nagyon tudom mit szeretnék tőle hosszútávon,de egyszóval vonz a férfi.

Szeretném jobban megismerni,hozzábújni,érezni szóval tudjátok....

A kérdésem az lenne szerintetek várjak még,hogy egy kicsit "felengedjen" és magától kezdeményezzen vagy mondjam el,h mit szeretnék...Teljesen tanácstalan vagyok.Nem szeretném elijeszteni,de azt se szeretném,hogy egy ócska kis nőnek nézzen.

Mielőtt nekem esne bárki is nem az idősebb korosztályhoz vonzódom,de benne megfogott valami.

Szerintetek mit csináljak? Sodródjak az árral vagy lépjek?


2020. ápr. 12. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
30 éves elmúltál, de kb. tini szinten vagy. Ez nekem nőként (50 körül) nyilvánvaló. Sztem az 50-es úriembernek is... Ne erőltesd, nem lesz ebből semmi. Max. szintvallasz, talán bele is megy, de csúnya vége lesz. Nem rossz indulatból írom ezeket.
2020. ápr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Remélem nem baj, hogy írok. Nem férfi vagyok és nem 50es, de van pár dolog, amit kívülállóként tanácsolhatok.


Nem kell azért mentegetőznöd, hog milyen korosztályhoz vonzódsz, nincs vele semmi baj, ha 50-esekhez vonzódsz, ha nem :) ("Mielőtt nekem esne bárki is nem az idősebb korosztályhoz vonzódom,de benne megfogott valami.")


Szerintem ne kezdeményezz, felnőtt férfi el tudja dönteni magától, ha akar tőled valamit és akkor kezdeményeznie is kell, ezt biztos tudja ő is. Lehet sok dolga van, illetve most itt van ez a kijárási korlátozás, rossz egy szitu. Ezért szerintem neked nem kellene eröltetned semmit, mert csak rosszabb helyzetbe kerülnél. Átlag esetben a férfi jobban értékeli azt a nőt, akit neki kell megszereznie, és nem te szedeted fel magad. Ha ő nem kezdeményez, szerintem várj, adj időt az egésznek, élvezd a beszélgetéseket. Ha nagyon fusztrál már az egész akkor úgyis ki fog bukni, de akkor sajnos szerintem kevés az esély a pozitív folytatásra, egyszerűen nem lesz olyan vonzó a szemében az eröltetés.


Szerintem ilyennekkel ne fáraszd, hogy "többször mondtam neki,hogy ha gond neki a beszélgetés akkor hagyjuk", ha nem akar beszélgetni veled, akkor nem fog, de ne kelljen azt éreznie, hogy folyton visszaigazolásra van szükséged. A nyomulás, eröltetés, visszaigazolás keresés miatti "elszólások" nem olyan vonzók.


Az is lehet, hogy van valamilyen problémája, ami miatt nem akar lépni, csak ezt még nem mondja el. De szerintem csak sodródj, és foglald el magad mással, ha nem keres.

2020. ápr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kezdeményezz! Mit veszíthetsz? Lehet nem mer lépni a korkülönbség végett. Meghívod egy sétára, kávéra, szilvásgombócra,...

50+F

2020. ápr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De most miért kaptam 0%-ot?? :) Nem dedó szint az, h kérdezgetem a partneremtől, h ha terhére vagyok nyugodtan hagyjon; vagy nem dedó az, h "merevnek" gondol vkit, aki simán csak nem érdeklődik iránta úgy? Ha egy férfi akar vmit (mindegy, h mennyi idős, 20 vagy 60, akkor azt tudni-érezni fogja egy nő), ezt ne már 30 fölött kelljen megmagyarázni...
2020. ápr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jajj #3-as, add csak alá a lovat... szted a pasinak nem jött le, h ő többet szeretne (már mint a kérdező). Ne nézd már kukának hasonló korú férfitársadat. :)
2020. ápr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben bátrabb lennék,nyugodtan említsd meg Neki a találkozót,esetleg későbbre vetítve ha most nem megoldható. Azt írid,hogy régen elvált, Hozzád hasinló korúak a gyerekei. Lehet,hogy meg sem meri említeni,hogy lehetne több köztetek. A személyes találkozó a döntő. 50 évesen,pasiként,nem törvényszerű,hogy a netes/írogatós világban él.
2020. ápr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Úgy találkozz vele, hogy neki ne tűnjön fel, hogy ez egy találkozó :)


Hívd át valamit megszerelni/felmérni/tanácsadásra, véletlenül pont akkor, mikor más nincs otthon, csak te. Időzítsd úgy, hogy utána meg tudd vendégelni egy ebéddel/vacsorával. Beszélgethettek tevékenykedés közben.


Lehetséges, hogy élőben ugyanolyan merev, mint telefonon, de kiderülhet, laza, segítőkész stb.


Sok sikert!

2020. ápr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek,főleg neked 2.válaszoló.

Utolsó,jó ötlet,de sajnos nem egy városban élünk.

2020. ápr. 12. 15:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Tuti már nagyon be van fásulva ezen a téren, simán hívd meg magadhoz vacsorázni, ne mozdulj Te rá, ha ott nem lép, hagyd a p*csába!
2020. ápr. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!