Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a férfiak megválto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férfiak megváltoznak, ha idősebbek lesznek?

Figyelt kérdés

Eddig 28-30 éves férfiakkal ismerkedtem. Nagy igényem van az önállóságra, ez azt jelenti, hogy eltartom magam, anyagilag, fizikailag nem szeretek senkitől sem függeni.


Sajnos hamar szerelmes leszek, ezért érzelmileg igenis függök a páromtól. (Értsd: szeretem, ha nem játsszák el a bizalmamat, szükségem van rá, hogy a párom megöleljen, megvigasztaljon, ha rossz a kedvem.)


Előre szólok, hogy nem vagyok az a telefonon hívogatós, nyomozós fajta, csak szeretem, ha tudom, hogy a párom, ha tudom, mikor találkozunk, ha megbeszéljük a dolgokat.


A legtöbben viszont még erre a minimális felelősségvállalásra se hajlandóak.


Néha azon gondolkozom, hogy ha otthon leszek egy gyerekkel, nem szeretnék arra számolni, hogy csak szerencsés esetben számolhatok azzal, hogy a párom segít. Nem akaork a férfire számolni, de azt sem szeretném érezni, hogy ha összeesem, akkor nincs, aki segítsen.


Szerintetek a korral érnek a férfiak? Vagy akinek gyereke van, az mind egyedül vállalta és csak tűri maga mellett a férfit? Vagy reménytelen, a mai férfiaknak sose nő be a feje lágya?


2016. jún. 24. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jól látom volt egy fura kattanásod a "számolásnál" :)
2016. jún. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amúgy az igényed normális, de olyan férfit kell találnod, aki erre vágyik.

Én pl nagyon nem. Nem nősülök és családot sem akarok, de ha valaki erre késztetést érez, az remélhetőleg erőfeszítés nélkül tudja ezt vállalni veled.

2016. jún. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

annyira nő be a fejünk lágya, mint a nőknek. Ismerek nőt, aki megszülte a gyereket és azóta hetente 2 órát foglalkozik vele.. nem azért mert nem érne rá, hanem azért mert nem érdekli. a gyerek mindig le van passzolva az apja felé vagy a nagyszülők felé.


Szóval nem kell a férfiakat szapulni, ti is legalább annyira ludasak vagytok a dologban mint mi!.

2016. jún. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze... én nagyon sokat változtam. 30 évesen egy gyereket se akartam, aztán olyan mintaapuka lettem, tök örömmel... igazából 5-7 éves korukig leginkább én láttam el a gyerekeket.
2016. jún. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem változnak. A 20-24 éves fiú ismerőseim anno szó szerint semmi mást nem tartottak fontosnak egy lánynál, csak azt, hogy legyen szép és lehessen dugni. Ugyanezek a srácok 30 felé közeledve már jelentősen megkomolyodtak, igényük lett egy fejben is normális barátnőre, társra. Egy fejben még éretlen férfitól nehéz elvárni, hogy társad legyen az életben, őt hagyni kell, és minden olyan férfit, aki nem osztja a nézeteidet. De a legtöbben megkomolyodnak, akármennyire is szapulják őket és igenis lehet rájuk támaszkodni, mint társra.


Ezt nőként mondom. Nem szeretem az ilyen szélsőséges fröcsögést, mintha mindenki egyforma lenne...

2016. jún. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vannak normalisak es nem normalisak is, nemtol, kortol, nemi identitastol fuggetlenul. Meg vannak biszexualisak is, de ok csak altatjak magukat. :D


Teljesen megertem a felelmed ferfikent is, nem egyszeru nokent se az elet sajnos, oda is mazli kell, de legalabb simabban ismerkedhettek es ti cseszitek el az eleteteket ha el lesz rontva, mivel ti dontotok h kinek szultok.

2016. jún. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Nem írtad te hány éves vagy.


Egy nő minél idősebb annál másabb bánásmódra számíthat a férfiaktól. Ezt nem én mondom vagy vallom, ez a valóság.


25 éves nőként tök másképp bánnak veled mint 30 évesként

2016. jún. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem ez nem kor kérdése inkább, hanem a személyiségé, érettségé. Nem azért lesz valaki felelősségteljes, vagy érett, mert nem 25 éves, hanem 30. Ezek csak számok.

Én a férjemmel akkor jöttem össze mielőtt betöltötte a 21-et. Már 27 éves egyre jobban közeledik a 30 felé, de semmit nem változott. Ugyanannyira bolondos, kedves, vicces, imádnivaló mint régen volt, de a komoly dolgokban odateszi magát ugyanúgy mint fiatalabb korában. Ő eleve egy érett személyiség volt, már fiatalon is, és most picit idősebben is. Gyerekvállalásról nem tudok nyilatkozni, mert nem vállalunk gyereket egyáltalán, de ha lenne, tudom hogy számíthatnék a férjemre, mert van olyan mély a kapcsolatunk, hogy ennyire már megismertem.


30/N

2016. jún. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!