Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket mennyire befolyásol egy randi elfogadásában az, hogy? :

Figyelt kérdés

- Milyen régóta szakított a fiú a volt párjával. Pl. zavar-e, ha mondjuk még 1 hete az előző lánnyal volt most meg neked csapja a szelet?

- Ki dobott kit

- A szakítás oka. Pl. a fiú megcsalta a lányt...


Kort és nemet kérlek írjatok!


25 F



2020. ápr. 9. 23:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem kezdenék veled, de nem vagyunk egyformák. Hívd el a lányt a randira és kiderül, hogy Ő mit gondol.
2020. ápr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

23:50-nek: Nem minden vonatkozik rám amit írtam: :D


- Dec. 31-én ért végett a kapcsolat


- Ő szakított velem messengeren


- Senki nem csalt meg senkit (én legalább is)

2020. ápr. 9. 23:56
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Olyannal biztos nem randiznék, aki 1 hete még mással volt.


A minimum a lezárt kapcsolat.


Olyannal sem randiznék, aki megcsalta az előző párjár.


N

2020. ápr. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Olyannal nem mennék el randira, aki 1 hete szakított, ez 100%.


Az, hogy megcsalta a barátnőjét.... ha utólag tudnám meg valakiről, hogy előző kapcsolatában volt ilyen, és el tudja normálisan mondani, hogy mi vezette őt oda, akkor azt valószínűleg elfogadnám. De így randi előtt ha megtudnám, elvenné a kedvem.


Az, hogy ki szakított kivel, az lényegtelen. 21/l

2020. ápr. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem számítanának a részletek, de majd később ha már egy ideje együtt vagyunk, semmiképp sem randi téma. Majd megismerkedtek szép lassan, és úgyis kiderül, hogy ki milyen. 30/N
2020. ápr. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 B25 ***** válasza:
Elég kiábrándító lenne hogy egyik kapcsolatból a másikba akar ugrani. Főleg ha ő csalta meg a lányt akkor gondolom nem is nagyon bánta meg ha rögtön új után nézett. Minden kapcsolatot meg kell gyászolni függetlenül attól hogy hogy végződött
2020. ápr. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Eszembe jutott még egy:


- ha az exe a barátnőd.

2020. ápr. 10. 00:20
 8/16 A kérdező kommentje:
Egyébként a saját részemet kiegészíteném azzal, hogy az exem már január 18-án kapcsolatban volt az fb-n...
2020. ápr. 10. 00:22
 9/16 A kérdező kommentje:
Egyébként az én esetemben még nincs konkrét kiszemelt lány, szóval félig meddig elméleti a kérdés.
2020. ápr. 10. 00:24
 10/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Egy randi még semmiy nem jelent. 29N
2020. ápr. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!