Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Nagy probléma, ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Nagy probléma, ha én nem vagyok egy kondis veréb?

Figyelt kérdés

Hidegen hagy a kondi terem. Helyette kocogok, bringázok, sétálok heti rendszerességgel többször. Csavargok, kirándulok, túrázok is olykor, utóbbi kettő az olykor, tehát túra, kirándulás.


Annak ellenére, hogy rendszeresen sportolok és bár egészségesen élek, se cigi, se pia, ráadásul vega vagyok évek óta, szeretek enni és 190 magasság mellé masszívabb a felépítésem.


Miért van az, hogy manapság mindenkibe ezt sulykolják, hogy gyúrd ki magad, legyél kondis stb. Meg a nők zöme is ezen rugózik, ez tetszik nekik. Én lexarom ezt a témát. Lehet nem vagyik izmos, sőt felül kicsit apatestem van, de megemelem lazán a nagy súlyokat, amit 2en is alig bírnak el, illetve ha valaki megtámadna vagy a nőmet, olyat leküldök neki, hogy 1 hétig szédülne. 😂


2020. ápr. 3. 10:01
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Szánalmas férgek vagytok.
2020. ápr. 3. 15:02
 32/39 anonim ***** válasza:
59%
Inkább te vagy szánalmas a hőbörgéseddel,gondolom tetszik vagy tetszett egy igazi nő,de nyilván nem elégedett meg a pohos testeddel.
2020. ápr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Ok 😂😂😂
2020. ápr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
74%
És íme, helyben vagyunk, a kérdező a 31-es számú hozzászólásával minden kétséget kizáróan demonstrálta a sikertelensége okát. Amivel csak az a baj, hogy ezt rajta kívül eddig is tudta mindenki, ő meg ezután se fogja. Csak azon lehet segíteni aki hagyja.
2020. ápr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
A gyász egye ki a beleteket.
2020. ápr. 3. 16:47
 36/39 anonim ***** válasza:
64%

Na ezért nem lesz neked nőd,max valami plus size 90kg-os röffenet,de még az sem.

Lusta,tohonya,gondolom sikertelen is,nem sportos.

Hát ez nem a megfelelő ajánlólevél.

2020. ápr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
68%

35

Ráadásul roma vagy. Esèlytelen lúzer.

2020. ápr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Több, mint 10 éve edzem, mégis van hasam. Mert szeretek enni, nem vagyok "ápdétjajjcsaksaláta" mániás, nem szúrok semmi szteroidot és elmúltam már 30 éves. Akinek ez nem tetszik, azzal nem egymást keressük , ennyi. :)
2020. ápr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Nem baj, sok nőnek bejön az aputest.
2020. ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!