Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Nagy probléma, ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Nagy probléma, ha én nem vagyok egy kondis veréb?

Figyelt kérdés

Hidegen hagy a kondi terem. Helyette kocogok, bringázok, sétálok heti rendszerességgel többször. Csavargok, kirándulok, túrázok is olykor, utóbbi kettő az olykor, tehát túra, kirándulás.


Annak ellenére, hogy rendszeresen sportolok és bár egészségesen élek, se cigi, se pia, ráadásul vega vagyok évek óta, szeretek enni és 190 magasság mellé masszívabb a felépítésem.


Miért van az, hogy manapság mindenkibe ezt sulykolják, hogy gyúrd ki magad, legyél kondis stb. Meg a nők zöme is ezen rugózik, ez tetszik nekik. Én lexarom ezt a témát. Lehet nem vagyik izmos, sőt felül kicsit apatestem van, de megemelem lazán a nagy súlyokat, amit 2en is alig bírnak el, illetve ha valaki megtámadna vagy a nőmet, olyat leküldök neki, hogy 1 hétig szédülne. 😂


2020. ápr. 3. 10:01
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
64%

De miért kell verebezni aki edz?


Ha nem akarsz nem kell.


Azért mondják mert szeretik a nők az izmos testet,hamar beindulnak,néha beszélgetni se kell sokat,plusz széles skáláról válogathatsz nők között nem kell megalkudj.


Ebbe drasztikusan segít,elég megnézni,hogy aki izmos annak milyen ,,minőségű" párja van.

2020. ápr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
50%

A te dolgod. Ha neked így jó, akkor legyél ilyen.


Nem kell ezért mást se piszkálni, mert másnak meg más tetszik.


Részemről nem a KONDI szó a lényeg, hanem egyszerűen szeretem, ha egészségesen izmos a férfi, nincs nagy pocakja, illetve hája egyéb testrészein, mert szerintem az nem vonzó, és valószínűsíti, hogy valamilyen szinten egészségtelen az életmódja, amit én nem kedvelek. Ha már választhatok - és én azt gondolom, választhatok -, akkor olyan férfit választok aki külsőre is meglehetősen vonzó számomra.

2020. ápr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
68%

Az nagyobb gond, hogy lenézed azokat akik terembe járnak. Ugyan olyan emberek mint te.

Az pedig, hogy mekkora súlyt tudsz megemelni nem igazán lényeges.


Ha a boltba almát veszel akkor te is inkább a szép egészségesnek tűnőt választod a fonnyadt helyett, pedig az ízük ugyan olyan.

2020. ápr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Nem nézem le, csak akkor, ha más témája nincs a srácnak. Ismerek ilyeneket. Figyi 86, van minimális hasam, meg nem vagyok izmos, de ha tudnád, hogy miképp teljesítek az ágyban...🙂
2020. ápr. 3. 10:09
 5/39 A kérdező kommentje:
Az pedig hülyeség, hogyha van plusz súlya valakinek, akkor egészségtelenul él. A többség lehet, de mint írtam, 4 éve vega vagyok, semmi cukros szarokat nem eszek, mwg zsíros dolgokat, 1 hónapja a kenyeret totál elhagytam, rendszeresen sportolok és mégis van 6-8 kg többlet súlyom, ami nem feltűnő, mert magas vagyok. Sok zabagép fogja a genetikara, amit én is elitelek, de nálam tényleg genetika, mert odafigyelek arra, hogy egészséges maradjak. Másfelől szerintem elég baj, hogy mindenki csak a végeredményt nézi, azt nem, hogy valószínű előbb kifingana mellettem az illető, ha futni hívnám.
2020. ápr. 3. 10:16
 6/39 anonim ***** válasza:
59%

5-os az izmos test esztétikus,igényességet,ambíciót mutat.

A bugyi meg nedvesedik tőle sőt nagyon.

Ha készen kap egy esztétikus férfit akitől vége van nyilván az eredmény érdekli,mindenkit csak az érdekel,állásinterjún is mik a tapasztalataid,mivel foglalkoztál,aki a legtöbbet mutatja be úgymond vonzóvá vállik felveszik olyan pozícióba,ismerkedés ugyanez.

2020. ápr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
73%

Nekem mindig is a sportos alkat jött be. Aki nem gyúrással tölti az életét, de lapos, izmos valamennyire a hasa, és nincs túlsúlya.

A húgomnak a mackós srácok jöttek be világ életében.

Mindenkinek más tetszik.

2020. ápr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Vetten.
2020. ápr. 3. 10:25
 9/39 anonim ***** válasza:
Én sem, mert én egy tranyós varjú vagyok.
2020. ápr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem a sportolási szokásaiddal van gond, hanem az olyan kifejezésekkel, mint "kondis veréb" (?!), "olyat leküldök neki, hogy 1 hétig szédülne". Vajon milyen életfelfogást, gondolkodásmódot takarnak ezek a megnyilvánulások? Nos, a baj ezzel van, nem a gyúrással.
2020. ápr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!