Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Nagy probléma, ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Nagy probléma, ha én nem vagyok egy kondis veréb?

Figyelt kérdés

Hidegen hagy a kondi terem. Helyette kocogok, bringázok, sétálok heti rendszerességgel többször. Csavargok, kirándulok, túrázok is olykor, utóbbi kettő az olykor, tehát túra, kirándulás.


Annak ellenére, hogy rendszeresen sportolok és bár egészségesen élek, se cigi, se pia, ráadásul vega vagyok évek óta, szeretek enni és 190 magasság mellé masszívabb a felépítésem.


Miért van az, hogy manapság mindenkibe ezt sulykolják, hogy gyúrd ki magad, legyél kondis stb. Meg a nők zöme is ezen rugózik, ez tetszik nekik. Én lexarom ezt a témát. Lehet nem vagyik izmos, sőt felül kicsit apatestem van, de megemelem lazán a nagy súlyokat, amit 2en is alig bírnak el, illetve ha valaki megtámadna vagy a nőmet, olyat leküldök neki, hogy 1 hétig szédülne. 😂


2020. ápr. 3. 10:01
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
Azt tisztázd te is magadban, hogy nem azért nincs barátnőd, nem azért nincs sikered a nőknél jelenleg, mert nem járd edzőterembe. Valami más, összetettebb oka van annak, hogy sikertelen vagy a nőknél. Értem én hogy ez egy könnyű és egyszerű magyarázat, amin nem kell sokat gondolkodni, de valószínűleg a megoldás nem itt van. Te is szoktál látni az utcán testes, de még vékony srácokat is nővel. Más problémát kellene megoldani, hogy legyen nőd. Mi nem ismerünk téged, gondolkodj el te hogy mi lehet az.
2020. ápr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Igen, az a probléma, hogy nem hajtom a nőket, nem állok be a nagydumás, kamus, mégis életképtelen férfiak közé. Tudatos vagyok, megfontoltan választok nőt. Eleve tanultis vagyok, nem felvágásképp, de az ilyen mai tucat nők nem jönnek be, akikkel egy értelmeset nem lehet beszélgetni. Tudod, nekem fontos, hogy szellemileg is megérintsen a nő, a lelkébe szeretek bele, kinézetre még a minimálisan husisabb nők is tetszenek.
2020. ápr. 3. 10:43
 13/39 A kérdező kommentje:
Tanult is*
2020. ápr. 3. 10:43
 14/39 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként már voltak barátnőim, szóval nem vagyok sikertelen a nőknél. Ráadásul mind idősebbek voltak. 😃
2020. ápr. 3. 10:45
 15/39 anonim ***** válasza:
83%

Nézd Kérdező, nekem is a sportos, izmos alkat tetszik, de képzeld el, hogy egyik párom se így nézett ki. Volt magas, vékony és volt mackósabb is. A párválasztásnak csak egy része a külső, ezen kívül van jó pár dolog, amit számításba veszünk mi nők, hiába mondja itt mindenki a gyk-n, hogy a nőknek csak a külső számít:)


33N

2020. ápr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

A párválasztási szokásomat alapvetően nem határozza meg, hogy mit sportol a másik.

Én sem kondizok, mert egyszerűen begyullad a könyököm a súlyoktól, tehát ha a másik is inkább fut, túrázik, úszik, vagy valami labdajátékot játszik, akkor az olyan szempontból jó is, hogy tudjuk együtt csinálni.

De volt már kondis párom is. Nem emiatt szerettem bele.

2020. ápr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
59%

Egyrészt ez a rejtett agresszió nem tetszik, másrészt ez a rész "Másfelől szerintem elég baj, hogy mindenki csak a végeredményt nézi, azt nem, hogy valószínű előbb kifingana mellettem az illető, ha futni hívnám."


Nem tudom, milyen randikon voltál eddig, de nem szokott sportfelmérő lenni. És ha tetszik neked valaki, nem az érdekel, hogy "hmm, vajon a kerek fenekéért mennyit guggol, és vajon futni tud-e", hanem az, hogy tetszik.


Végül nekem a vegaság sem jön be.

2020. ápr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező... Nekem nem kell bizonygatnod magad. Leírtam a saját véleményem, hogy nekem mi tetszik. Emellett persze sok egyéb tulajdonság is érdekel, csak nem ez volt a kérdés.


" Figyi 86, van minimális hasam, meg nem vagyok izmos, de ha tudnád, hogy miképp teljesítek az ágyban..."


Például egyéb tulajdonság, ne hőzöngjön a másik, hogy de márpedig ő.... Na itt kezdődnek a gondok, amikor jön a na ki a "menőgyerek" hőzöngés. Nagyon nem szimpatikus. De, biztos, az a 3 kiló felesleg lesz a ludas, biztos...


Senki nem fogja bemondás alapon elhinni, ja, igen, azt mondod istenkirály vagy az ágyban, akkor az tuti úgy van. Már rohanok is. Ezért felesleges itt ezt benyögni. Gondolom azért azt el tudod képzelni, hogy bárki más is lehet jó az ágyban, emiatt még nem kell elvárnod, hogy rád voksoljanak, ha nekik más a preferencia egyébként a kinézetben.


De mit számít ez? Nem számomra kell jónak lenned. Viszont a nőket ne akard itt meggyőzni arról, hogy ja, de, tényleg, akkor te sokkal jobb vagy, mint aki edzz. Most hogy így mondod, milyen jó vagy az ágyban, akkor tuti...


Kérdeztél egyet, a válaszolók meg válaszolnak.

2020. ápr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Én nem bizonygatok semmit, tényeket írtam. Nem én mondom, hanem a volt barátnőim, meg visszahallottam, hogy tudom a dolgom az ágyban. Csak azért írtam, ha valaki arra gondolna, amiért esetleg minimális hasa van a férfinak, akkor már lusta, fáradt, gyengén teljesít stb. Nem győzködni akartam senkit, csak nem értem a dolgokat. Egyedül élek, főzök, mosok, takarítok magamra, olvasok, több hobbim is van, nem nézek tv-t, nem követem a mai beszukult agyú divatot, médiát. A pszichológiàn keresztül a csillagászat, szinte minden érdekel, és nem értékelik a nők. Közben meg sírnak, hogy milyen életképtelen loser a párjuk. Nonsense.
2020. ápr. 3. 11:06
 20/39 Lazy Lover ***** válasza:
28%
Sajnos divat lett a kondi a média is azt sugallja így a nőknek is azok jönnek be inkább ha mackós pasikat tolna a média akkor az lenne az ideál
2020. ápr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!