Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Nagy probléma, ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Nagy probléma, ha én nem vagyok egy kondis veréb?

Figyelt kérdés

Hidegen hagy a kondi terem. Helyette kocogok, bringázok, sétálok heti rendszerességgel többször. Csavargok, kirándulok, túrázok is olykor, utóbbi kettő az olykor, tehát túra, kirándulás.


Annak ellenére, hogy rendszeresen sportolok és bár egészségesen élek, se cigi, se pia, ráadásul vega vagyok évek óta, szeretek enni és 190 magasság mellé masszívabb a felépítésem.


Miért van az, hogy manapság mindenkibe ezt sulykolják, hogy gyúrd ki magad, legyél kondis stb. Meg a nők zöme is ezen rugózik, ez tetszik nekik. Én lexarom ezt a témát. Lehet nem vagyik izmos, sőt felül kicsit apatestem van, de megemelem lazán a nagy súlyokat, amit 2en is alig bírnak el, illetve ha valaki megtámadna vagy a nőmet, olyat leküldök neki, hogy 1 hétig szédülne. 😂


2020. ápr. 3. 10:01
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
56%

Te nagyon gáz vagy. Nem a külsőd hanem a gongolkodásod. Abban keresd a hibàt.

Azért mert nem akar veled szóbaàllni nő másokat fikàzol.

2020. ápr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
55%

Érdekes, tévénézés mellett nekem is megy az olvasás. Egyszer ez, egyszer az.


Lehet, hogy jól dugsz, gratulálok hozzá, de ha a csajnak nem jön be a beled, akkor szorosan csukja be a szemét, hogy ne száradjon ki?

2020. ápr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Nekem nem jonnek be az ilyen szuklatokoru, masokat utalo, fikazo emberek, nezhet ki akarhogy. Engem is erdekel a csillagaszat, es olvasok vilagirodalmat, TV meg csak azert van, mert igy erte meg csomagban, amugy sose kapcsolom be. De mondjuk a reggeli kave mellett a TikTokot porgetem 10 percig, es kepes vagyok normalisan, lenezes nelkul beszelgetni barkivel, akit “alantasabb” dolgok erdekelnek, mint engem.

Te pont ugyanaz a kategoria vagy, aki csak a TV-t bamulja agy nelkul, csak te masba bzulsz bele, agy nelkul :) Nem ezek a dolgok hataroznak meg senkit, hogy az egyik kondizni szeret, a masik meg inkabb turazni.

De ha mar ennyire szeretsz kategorizalni, en a leirasod alapjan siman “kondis verebnek” hinnelek, mert kb a stilusod, fogalmazasod pont olyan, mint a sztereotip, kokszos izomkolosszusnak.

2020. ápr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
55%

"kondis veréb"...tényleg intelligens vagy!

Dicsekedni jöttél?

Ha annyira szuper vagy, akkor lenne normális kapcsolatod hozzád hasonló normális nővel és nem itt kritizálmál másokat!

A vega meg a nem nézek tévét amúgy engem idegesítene.

Engem se érdekel a média, de azért vannak normális műsorok pl. Engem is érdekel a pszichológia, a csillagászat, a természetudomanyok.

De pl járok edzeni, mégse tetszenek kifejezetten a gyurós férfiak.

De az ilyen gondolkodásuak se mint te!

N27

2020. ápr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

...

Szóval nekem nem gond, hogy nem vagy "kondis veréb".

2020. ápr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
61%

A barátom 8 ève kondizik, 200 kilót emel, tiszta izom. Végzős a BME mérnök informatikus szakon. Eszméletlem jó az ágyban is.

Nagyon szerény, soha nem játsza az agyát, nem dicsekszik semmivel csak egyszerűen hozza az eredményeket az élet minden területén. Soha nem néz le senkit, mindenkivel közvetlen, kedves.


Mondd .. te tudod miről beszélsz? Nézz tükörbe.

2020. ápr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
49%

"Miért van az, hogy manapság mindenkibe ezt sulykolják, hogy gyúrd ki magad, legyél kondis stb. Meg a nők zöme is ezen rugózik, ez tetszik nekik."

Ezt meg a luzer, rinyalos pasikák sulykoljak...mert valamire fogni kell, hogy nincs nő.

2020. ápr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
60%

Nekem nem jön be egy ilyen merev ember. Nem ítéllek el, egyszerűen csak voltam ilyen és azóta is irtózom ettől a viselkedéstől.


Szeretem, ha valakiben van egy kis élet, iszik néha velem egy kis bort, eszik velem néha normális ételeket is, amiben van hús és olyan sportokat űz, amitől nem csak girnyó lesz, hanem ad neki egy férfiasabb kiállást. Voltam én is kardio.uzi vegán, úgy néztem ki, mint a madárijesztő, csak a hasam fel volt mellé puffadva. Minden voltam, csak nem nőies. Aztán jött a fehérjegazdag étrend kevesebb szigorral, a futás mellett a súlyzós edzések (nem jártam soha kondiba, otthonra szereztem be kellékeket) és egyből lett szép kerek fenekem, karcsú derekam, normális alakom és több helyre eljárkáltam, mert nem csak otthon zabáltam a szottyos salátát és ítélkeztem azokon, akik a kocsmában nevetgélnek, mikor sétáltam haza futásból.


Nem, nekem ez már nem az esetem. Élettelen és nem is férfias. Meg az sem, hogy előadod a bunyósat.

2020. ápr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
56%

Először is, a probléma az, hogy leszólod azt, aki edz.

Másodszor pedig értelmes embernél egészségtudatosság szempontjából az nem jó pont, ha vega vagy. Harmadszor pedig, ha nem eszel cukros/zsíros dolgokat és kenyeret, akkor mitől van rajtad túlsúly? Én mindent eszem, az egészségtelen dolgokat csak módjával, és mégsincs, pont azért mert "veréb" vagyok és edzek + tudom mi a mérték. Ha tényleg nem zabálnál többet, mint amennyit felhasznál a tested, és mellé eleget mozognál, nem lenne rajtad felesleg. Lehet magyarázni órákig, de ez az igazság.

Harmadszor pedig, nem te döntöd el, hogy melyik nőnek mi legyen a preferenciája. Nekem például - és sokan másoknak is - csakis olyanok jönnek be, akik vékonyabb alkatúak/izmosak. A párom nem igazán izmos, hanem vékony, nem sportol sokat, mégis nagyon tetszik.

A te alkatod pedig semmi vonzalmat nem kelt, az pedig, ahogy promózod, hogy milyen teljesítményed van az ágyban, kifejezetten taszító és nevetséges. Bocsi, de ez van.

Majd azt a nő eldönti, hogy neki megfelelsz-e az ágyban.


Összegzés: Ne erőltesd a nézeteid másokra, és keress egyszerűen olyan nőt, akinek a te alkatod az esete (annak ellenére, hogy nekem a vékonyabbak jönnek be, tudom és elismerem, hogy sok nőnek jön be az apatest, főleg 190 centis magassággal, szóval simán találsz ilyet) + nem fontos neki a kondi.

2020. ápr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
69%
Saját magadat égeted, árad belőled az irigység. Kondis vagyok, és mindenben jobb nálad ;)
2020. ápr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!