Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, légyszíves áruljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, légyszíves áruljátok már el, miért fontos nektek, hogy a nő képet küldjön magáról?

Figyelt kérdés

Anonim oldal, alig beszéltünk pár szót máris képet akar. Miért olyan fontos ez? Ha nem jövök be külsőre, akkor nem is éri meg beszélgetni vagy mi? Magyarázzátok már el, légyszíves.

:)



2020. ápr. 2. 22:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
20-as vagyok szóval ez vissza fele is jó kérdés.
2020. ápr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Igen azért kér,hogy lássa még is milyen vagy,én példámból kiindulva hiába beszélgetünk el jól stb ha 200 kilós vagy pl! Engem taszít a nagymértékű túlsúly pl!
2020. ápr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Ha ismerkedés,parkeresés a cél,akkor

ne haragudj meg,de arra nem nagyon fordítanék feleslegesen heteket,ha nem jössz be külsőleg,csak mondjuk a felfogásod,vagy a világról alkotott nézeteid.Az túl kevés.

Gondolom ezt te is ugyanígy gondolod.Fizikai vonzalom nélkül a nők sem jönnek össze senkivel.


Ha egyéb csevegésről van szó,akkor természetesen nem számít.Hisz közös érdeklődési kör,sport,hobbi,szakmai dolgok miatt beszélgetünk.Így mindegy,hogy néz ki a másik,mert nem szempont.

2021. márc. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!