Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tindereztek most is?

Figyelt kérdés
Itt a vírus, sokan abbahagyták az ismerkedést? Két fal között egyre magányosabb vagyok, jól esne az ismerkedés, persze most nem a legszerencsésebb
2020. ápr. 2. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Abbahagytam amíg le nem vonul a vírus, egyelőre más dolgokkal vagyok elfoglalva amúgy is.
2020. ápr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Én Tinderezek és pont ugyan aynnira nem írnak vissza nők mint mikor nem volt járvány XDDD Jó szerencsére van egy csalafinta módszerem amivel beszédre tudom késztetni őket. Így egészen jókat tudok néha beszélgetni. Mivel sok esetben nem is a csajozás érdekelne csak úgy hogy emberileg legyen kihez hozzászólni.


Igen néha nagyon magányosnak érzem magam de mindig találok magamnak valami szórakozást otthon.


A nagyon hosszú és terjedelmes beszélgetéseket szeretem. Illetve aki szeret csacsogni mindenféle apróságról. Akadnak ilyen csajok de annak örülnék a legjobban ha folyamatosan valaki a nyakagom lógna és csak csacsogna :D Szeretem ha valaki apróságonak is tud örülni és azt elmeséli :)


Bár már régen rájöttem hogy aki barátnőt akar annak oda kell tenni magát és személyesen azt bizonyyítani hogy ő egy FÉRFI. De most meg kihaltak a városok... Így csak reménykedem abban hogy valami csacsogógép leszennyez engem a badaságaival a neten XD <3

2020. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Mikor, ha nem most? Az összes középiskolás, vagy egyetemista csaj otthon csücsül, unatkozik. A randi ilyenkor annyi, hogy nem beülünk valahová beszélgetni, hanem sétálunk a városban, vagy maximum leülünk egy padra. (Most már az időjárás is egyre jobb lesz.) Pont hogyha valamikor, akkor most kell ismerkedni, mert most a csajok is sokkal kevésbé jönnek ilyen kifogásokkal, hogy nem érnek rá a munka, a suli, a stb (minden más hülyeség) mellett.


Én is rendszertelenül tinderezek, legutóbb decemberben voltam fent rajta, előtte tavaly nyár elején, de most egyből tudtam pár hete, hogy fel kell menni, amikor bejelentették a korlátozásokat.


26/F

2020. ápr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem, csengjen le a járvány, majd azt követően. Randiztam tinderről márciusban, de nem sokra rá éreztem, hogy a tödőm nem 100%-os. Mostmár hálistennek jobban vagyok. Ez nem játék, emberek.
2020. ápr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Fent vagyok, de ugyanúgy alig-alig van egyezésem, és rendszerint azok sem válaszolnak.
2020. ápr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is tinderezek nagyban. De semmi találkozás,csak beszélgetés. Járvány után max.keresek újakat,ha a mostaniak lekopnak. Unaloműzőnek szuper.:D
2020. ápr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!