Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha illuziokat vetitenek csak ram ki?

Figyelt kérdés

Altalaban ha vkivel összejövök hegyeket mozgato full szerelmes, de ha elkezdek megnyilni veszelek a tervekröl gondolataimrol màr kapcsolatban es megszeretem az illetöt es ezt latja rajtam azaz nem kell ezerrel küzdenie mint egy elerhetetlen nöert egy hös, szoval vele vagyok élöben mint ember nem pedig mint àlomkép, elkezdenek lejönni mindenröl es keresnek mast, szakitanak, nem leszek mar fontos.

Es mindig ez a hullam.

Lassan nyilok meg en nem vagyok egyböl szerelmes de meggyöz a masik ezzel a nagy elànnal hogy de benne bizhatok mert szeret es erdemes viszont szeretni öt(mert olyankor tenyleg szerelmesek is)aztan amikor biztonsagos kapcsolatban erzem magam, jah hat ök tèvedtek es 180 fok fordulat.


A kérdés azon aprobol, hogy megint van egy hösszerelmes aki itt bizonygat ezerrel, meg hodit, e higyjek neki jot akar, mindenestöl, komolyan gondolja meg etc.


De màr most feltünt ha magamrol beszelek hosszassabban, mert kerdez kerdez, hirtelen ö mar faradt, megy inkabb aludni. Szoval megint ugy nez ki csak ramvetitenek valamit es valojaban nem is en erdeklem.


Most kapasbol dobjam ezt az indulo kapcsolatot a kukaba mielött beleszeretnék? Allandoan rajtam kattog, a napjait teszem ki joforman, em vagyok a mindene most, de gyanus nagyon hogy megint egy illuzio bajnok ö is.


Szoval jobb most offolni igy az elején?

En nem akarok ujra es ujra csalodni en màr nem birom hogy mindig siràs a vége a masik meg lazan koccol.


2020. márc. 31. 07:05
 1/10 A kérdező kommentje:
*beszèlek a tervekröl magamrol stb
2020. márc. 31. 07:05
 2/10 A kérdező kommentje:
Pont hasonlo is ahhoz mint ami itt ki van emelve. Az a srac is ugy szerelmes hogy nem is volt a csajjal.
2020. márc. 31. 07:06
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Ez azért van, mert nem tudsz bánni a férfiakkal.

Gondolom, amikor elmondod a terveidet, abban gyerek, közös jövő, közös sírhely, család, stb van. Egy férfi egy kapcsolat elején nem kíváncsi ilyenekre. Egy férfit például jobban érdekli a saját autója. Amikor csillogó szemmel mesél a kocsijáról, hallgasd figyelemmel, kérdezz egy okosat (miért ezt a színt választottad?), bólogass, a végén adj neki egy puszit, dicsérd a kocsiját, majd este dugjatok egyet, ezzel szereztél neki egy jó napot. Másnak főzz neki valami finomat, dicsérd meg a kocsiját, újabb szép nap. Ha ráöntöd valakira a gondjaidat, terveidet, azzal elriasztod. Mindig azt kell mondani a párodnak eleinte, amit hallani akar. Tanulj meg kapcsolatban lenni.

2020. márc. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ÖkK beszelnek màr gyerekröl is nem en! En vagyok az, aki mindent harit ezert eleve. Hogy majd elvalik mi lesz még ismerkedünk. Nalam ez még baratsag majd kialakul. Meg stb. De ö komolyat keres ha az vagyok mi akadalya meg stb dumàk.
2020. márc. 31. 07:26
 5/10 A kérdező kommentje:
Szoval mondjam amit hallani akar? Igen full nyitott vagyok varom mar hogy talalkozzunk együtt eljünk együtt aludjunk filmezzünk bujva?jatszam az igenembert? Vagy hogy?
2020. márc. 31. 07:28
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég nehéz kérdés, mert ismerni kellene az életed ahhoz, hogy ehhez hozzá lehessen érdemben szólni. Nagyon sok tényezőből állhat ez össze, az biztos hogy nem fogjuk tudni ezt megfejteni. Talán egy szakember segíthet kibogozni miért történik ez nálad mindig - nem mondom hogy egyedüli eset vagy, de ha állandóan ez van nálad, akkor ott másnak is kell lennie a háttérben minthogy a férfiak álomképének nem felelsz meg.


Nekem az tűnt fel, hogy akikkel kikezdesz, mind nyomja ezt az életem értelme vagy dumát és erőteljesen puncsol, mikor még nem is ismernek és együtt se vagytok. Persze lesznek szövegek amikkel kifejezik hogy érdekled őket, de hogy mindegyik ennyire hős legyen már a legelején, nekem több mint gyanús. Nem érzem hogy egészséges lenne már az ismerkedési fázis sem, mintha direkt ilyen férfiakat vonzanál be.


Azt írtad zárkózott vagy, lehet elzárod azoktól magad akikkel jól kijönnétek és normálisak? Akikkel meg kikezdesz, egy trófeát látnak benned, akit meg kell nyitni, és amikor ez megtörténik, akkor ahogy mondtad, elszáll a varázs, hisz erre épült a kapcsolatotok. Valami tényleges ismerkedési időszak kellene, ahol egészséges mértékben mondtok tudtok meg egymásról dolgokat, szépen haladva fokozatosan, nem belecsapva a közepébe és szerelmet vallva, mikor nem tudtok semmit egymásról.

2020. márc. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Ne tökölj annyit a megnyílással. Nincs ha majd jobban ismerem. Nincs majd kapcsolatban elmondom.... Mondj el mindent, legalább ami sarkalatos, ne kéresd magad ilyen szempontból... mik a terveid, mit vársz, milyen vagy stb. Ha úgy ítéled meg, hogy nem érdekli, akkor kukázd, ha ezután még áll a randi, akkor menj el szépen és érezd jól magad.
2020. márc. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Pont igy inditok ujabban hogy traktalom az emberi mivoltommal. Amikor faradt vagyok nyügös vagyok vagy pesszimista hogy alakuljon mar ki vegre realis képe rolam es aszerint akarjon vagy nem.

De mèg mindig ott tart neki igy kellek szöröstül böröstül.

2020. márc. 31. 08:35
 9/10 anonim ***** válasza:

"Nalam ez még baratsag majd kialakul. Meg stb. De ö komolyat keres ha az vagyok mi akadalya"


Szerintem felszínes férfiakat fogtál ki, de te is nehezen nyílsz meg, ami szintén elijeszti őket.

A komoly kapcsolat tényleg kialakul, nem úgy indul, hogy "szia, akarsz komoly kapcsolatot? - aha! - akkor gyere járjunk"

Viszont így kimondva... Hárításnak vagy offolásnak is betudható

2020. márc. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne mozigépészekkel ismerkedj.
2020. márc. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!