Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sosem voltak barátaim akkor barátnőm sem lesz?

Figyelt kérdés
Sosem voltak barátaim, bulizni sem járok, lány barátaim sincsennek. Az a baj hogy nem is tudok csak úgy senkivel elkezdni beszélgetni sokáig. Emiatt úgy érzem hogy barátnőm sem lesz soha. Szeretnék nagyon kapcsolatot, de nem tudom elképzelni hogy egy idegen lánnyal hogyan tudnék kapcsolatot kialakítani. Sosem ismerkedtem még komolyabban egy lánnyal sem, a tini szerelem is kimaradt az életemből.
2020. márc. 30. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
12%

Ha nem vagy jó képű, akkor esélytelen. Igazából lehet full paraszt, bunkó.. verheted a nőt is, de ha jól nézel ki ezt a nagytöbbség leszarja.

Ezzel szembe ha szarul nézel ki és keresztül nézett rajtad világ életbe mindenki, sajnos így is fog maradni. Senki nem akar egy lúzer tetűvel együtt lenni és égetni magát.

32 éves vagyok. És már totál feladtam a keresést. Sosem kaptam pozitív visszajelzést. Mindenki szidta a külsőmet, hogy csúnya vagyok. Meg jöttek azzal, hogy majd találsz valakit, meg hogy nem vagyok az esetük.

2020. márc. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%

Ha sosem voltak barataid, az azt jelenti, hogy valami gond van a szemelyisegeddel, ami minimum azt jelenti, hogy extrem bezarkozo vagy, gondolom ezt te is tudod. Alapvetoen lanyokkal is ugyanugy lehet ismerkedni, mint sracokkal, csak picit mashogy. Nekem legalabbis mindig az jott be, ha az elejen, amikor meg total ismeretlen a masik, akkor valami teljesen semleges temarol kezdunk el beszelgetni, ami adja magat, pl munkahelyen a munkarol, aztan alakul a tobbi, ahogy egyre tobbet beszelgetunk. Vagy szimpatikusak vagyunk egymasnak ugy is, vagy marad az egesz haver szinten. Nem kell munkahelynek lennie, lehet ez egy tanfolyam, hobbi ahol tobben vagyunk, barmi, a lenyeg, hogy en (es sok no) inkabb ezt szeretjuk, nem azt, amikor a semmibol az utcan elottunk terem valami idegen, hogy randiznank-e vele.

Na most ha te sracokkal se tudsz egy alap haveri szintet kialakitani, akkor elobb ezen kene dolgoznod, hogy miert nem, mi tart vissza, mi olyan nehez abban, hogy mondjuk barkivel beszelgetest kezdemenyezz pl ugy, hogy “hogy megy ma a melo?” vagy akarmi, aztan elcsevegjetek. Vagy ha hallod, hogy poenkodnak korulotted, akkor miert nem tudsz te is kozbevagni valami vicceset. Altalaban a humor a legegyszerubb modja annak, hogy joban legyel masokkal, ha tudtok egyutt nevetni, akkor mar azt fogjak gondolni, hogy jo arc vagy. Nekem is volt olyan kollegam, aki alig beszelt, de neha olyan beszolasai voltak azzal kapcsolatban, amirol epp beszelgettunk, hogy kb mindenki “fetrengett”, igy kedveltuk ot, elhivtuk mindig a kozos sorozesekre, pedig o tenyleg az a tipus volt, akit a legritkabban hallasz beszelni egy tarsasagban.

Az meg, hogy milyen a tarsasag egy adott kozossegben, szerintem csak olyan mertekben kell, hogy szamitson, hogy ne legyenek tusko paraszt rosszindulatu emberek. Ha ilyen szempontbol normalisak, akkor engem sosem erdekelt, hogy egyebkent mennyire passzolunk egymassal szemelyisegre (most csak haver szintre gondolok), mennyire kozos az izlesunk, stb nem legjobb baratot keresel orok eletedre, csak a kozosseghez akarsz tartozni.

Mert habar baratnot nem az alapjan fogsz talalni, hogy hany haverod van, de az eleg fontos, hogy normalisan szocializalt ember legyel, aki hozza tud szolni egy temahoz par mondatot, es ne blokkolj le barmilyen emberi kontaktustol. Vannak ugyan kuka nok is, akiknek szinten nincsenek haverjai es nem beszel senkivel, de valahogy vele is meg kell ismerkedni es ha a kukasag ellenere jol nez ki, akkor ot is hamarabb ossze fogja szedni egy olyan srac, aki nem fel megszolitani ot.

Kicsit lehet osszeszedetlen lett, de a lenyeg remelem atjon, dolgozni kell azon, hogy altalaban emberi kapcsolatokat kepes legyel kialakitani.

2020. márc. 31. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem függ össze. Mindig voltak barátaim, nők is ("havecsajok"). De ennyi, haverok, lógópajtik, ivócimbik, barátok. Kapcsolat vagy bármi viszonzottan romantikus soha. (33/F)
2020. márc. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!