Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 évesen még sosem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 évesen még sosem volt barátnőm, és barátaim sincsenek. Nekem már ennyi idősen valóban elment a hajó?

Figyelt kérdés
2019. márc. 25. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Hát, ha a következő 28 évet is rinyálással és tétlenkedéssel fogod tölteni, akkor biztos.

Sosincs késő a változásra.

2019. márc. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Én 23 évesen érzem ezt az egészet
2019. márc. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Miért alakult így az életed?Sosem volt barátod? Jártál suliba, bizonyára már dolgozol..egyik helyen sem sikerült baráti kapcsolatot kialakítanod?Szerinted miért van ez?Alapjaiban kellene változtatnod, nyitni a világ felé. Ha bezárkózol, továbbra sem ismerkedsz, vélhetőleg ez vár rád a jövőben is.

Segíts magadon..ismered a mondást.. Később egyre nehezebb lesz, halad előre a korod, nehezebben ismerkedsz, még jobban bezárkózol.És az a kör akikkel ismerkedhetnél párkeresés szempontjából,egyre jobban szűkül.

2019. márc. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Nekem 35 evesen elment. Neked meg van par eved.
2019. márc. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Bőven vannak olyanok is, akik már inkább 40 éves koruk körül találják meg az igazit, úgyhogy későnek sosem késő. Nekem jelenleg kapcsolatom van 23 évesen, de barátaim ugyanúgy nincsenek és nem is nagyon voltak, csak a pároméi, akikkel szoktam néha találkozni. Tenni kell érte, úgyhogy kezdj el dolgozni magadon, és ismerkedni ha nem más, ismerkedős jellegű oldalakon.
2019. márc. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert,ha azt mondjuk,hogy igen,akkor feladod?Függetlenül attól,hogy nem is ismersz minket?


Optimistán feltételezem,hogy megtanultál járni.Biztos,hogy párszor seggre estél közben,mégsem mondtad azt,hogy-Úristen,már 14 hónapos vagyok,és még mindig nem tudok járni,kifutottam az időből,inkább mászok továbbra is négykézláb!

Csinálj,amit jónak látsz,nekem tök mindegy,de ha ennyire nem bízol magadban(Gondolom,ezért hagyatkozol mások véleményére),ne sok jóra számíts.Rakd magad rendbe fejben!

2019. márc. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Már 21 évesen is azt érzem, hogy elment... Azért ne add fel!

Mást mit is lehet mondani ilyenkor...

2019. márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

14 évesen már szex kapcsiban vannak a fiúk . Mármint akik testileg és szellemileg is egészségesek.


Igen neked már elment a hajó ! Semmivel nem lehet potólni a kimaradt éveket !

2019. márc. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

# 8

te meleg vagy, folyamatosan megaláz, lenéz mindenki, lehetnél empatikusabb :)

2019. márc. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudok mást írni, minthogy igen, el. Az igazán gáz az, hogy barátaid sincsenek.
2019. márc. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!