Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés

Hogy kezdeményeznek beszélgetést messengeren egy olyan fiúval akiről tudod hogy tetszel neki, de valamiért nem ír és kezdeményez? Óvatosan belajkoltam egy képet szóval mint opció ez már ki zárva 😀

Fiúk, ötletek? Vagy gáz ha egy nő nyomul?

24/L


2020. márc. 29. 08:59
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
Lehet hogy én vagyok hülye, de én se bókolnék senkinek ha rám ír.
2020. márc. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. Azért vártam volna annyit hogy

Hogy hogy rám írtál?

Örülök hogy írtál, már én is akartam...

Vagy mondtam neki hogy a horgászás miatt nincs időd csajozni?

Válasz hétköznap szokott csajozni. Hétvége a horgászáse 😀 vmi olyat vártam h rád szívesen szannek időt. Na mindegy. Szerintem felejtős.

2020. márc. 29. 12:16
 53/59 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen, meg már lehet ha érzett is valamit régen már lezárta.

Amúgy ki tudja, hogy neki alakul-e valami vagy van-e valami komolyabb.

2020. márc. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 A kérdező kommentje:
Biztos. Ha írta hogy hétköznap csajozik...
2020. márc. 29. 12:22
 55/59 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem kell elkeseredni, te többet tettél egy helyzetért mint a nők 70-80%-a. Most lehet nem jött be, de ennyi. Igazából ha szerintem "gáznak" se mondható ha nem direktbe mentél rá, mert mint ismerős eszedbe jutott, rákérdeztél mi van vele és kész:)
2020. márc. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
Maximum annyi, hogy nem jöttek be a számításaid, de konkrét lekoptatást nem kaptál. Ettől rosszabb ne történjen veled:)
2020. márc. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:

Hát ha így áll valaki a másikhoz akkor tényleg felejtős

Ha ugyanis tényleg érdekelnéd, nem írna ilyen baromságot neked, így tényleg el kell engedni

2020. márc. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 A kérdező kommentje:
Igen! Köszönöm azért a tanácsokat! Egyszer csak lesz szerencsém a szerelemben.
2020. márc. 29. 12:31
 59/59 anonim ***** válasza:
Szerencséd volt gondolom, ha úgy gondoltad a pasid miatt nem próbálkozott nálad. Legalábbis ha nem csak unalomból jöttél össze az exeddel. Egy nem jött be, nem nagy kaland:) Igazából ezt szerintem szimpátiának lehetne még csak nevezni, mert gondolom rég beszéltetek és azért az ex mellett nem voltak szárnypróbálgatások ilyen téren:) Lehet nem is passzoltatok volna.
2020. márc. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!