Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés

Hogy kezdeményeznek beszélgetést messengeren egy olyan fiúval akiről tudod hogy tetszel neki, de valamiért nem ír és kezdeményez? Óvatosan belajkoltam egy képet szóval mint opció ez már ki zárva 😀

Fiúk, ötletek? Vagy gáz ha egy nő nyomul?

24/L


2020. márc. 29. 08:59
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:

Legalább te értékeled :D

Írd neki hogy "Képzeld most amíg ráérek, addig a történelem fontos pillanatait tanulom. Eljutottam a fontos randikig és azon gondolkoztam, hogy benne akarsz-e

lenni az egyik ilyen pillanatban"

Fuhh még magam is meglepem:D

2020. márc. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
pillanatban-t randira is kicserélheted a végén még jobban üt :D
2020. márc. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 A kérdező kommentje:
Nem teszek ilyen jellegű ajánlatokat 😂
2020. márc. 29. 11:31
 44/59 anonim ***** válasza:

Akkor egy ilyen "Képzeld nagyon megfájdult a lábam reggelre, és azon gondolkodtam hogy lehet hogy a te fejedben lehet a te fejedben jártam"

Na? Tudom ám még folytatni:D Hálás közönség vagy ahogy látom ;)

2020. márc. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
hupszi, önismétlés. Ilyen ez a kapkodás.
2020. márc. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 A kérdező kommentje:
Ki is nevetne tuti 😀 lejon e nem vagyok százas.
2020. márc. 29. 11:42
 47/59 anonim ***** válasza:

Ajj már na, akkor ezek?

"Nincs véletlenül egy extra szíved? Az enyémet valaki ellopta"

"Képzeld, mindig azt mondták rám hogy örök álmodozó vagyok. Hát ez lehet hogy igaz, mert folyton rólad álmodok"

Egy lánynak se írtam ennyi csajozós szövegeket mint neked, úgyhogy érezd magad megtisztelve ;) (az pedig külön igaz, hogy senkinek nem írtam még pasizós szöveget :D )

2020. márc. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig minden hsz-t, de nekem az az érzésem hogy ha tetszel valakinek akkor az írni fog neked ha nyilvánvalóvá teszed számára hogy benne vagy a "játékban"

Én nem várnám el hogy lányként te kezdeményezz határozottan, viszont ha te kezdeményezel beszélgetést bármilyen témában az elég, és szép óvatosan kell rávezetni a témára, rákérdezve a szokásaira vagy a helyzetére ilyesmi. Aztán ha akar valamit akkor előbb-utóbb egyértelművé teszi, ha nem akkor nem muszáj erőltetni

A lényeg részedről hogy adj jeleket neki hogy szívesen veszed a közeledését: mosoly, érdeklődés, vagy akár megemlíteni hogy szerinted ő helyes, valamivel mindenképp bátorítsd, mert egy visszahúzódó srác csak akkor lép ha több pozitív visszajelzést lát tőled

2020. márc. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 A kérdező kommentje:
Hát beszélget velem. De én azt veszem észre hogy közömbös. Mármint nem bokol. Nem nyomul. Meg semmi. Nem ontja a csajozós szoveget
2020. márc. 29. 11:56
 50/59 anonim ***** válasza:
Akkor engedd el,nem akar semmit se.
2020. márc. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!