Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfiak, ti mit csinálnátok ebben a helyzetben? Ki lenne felejtős és ki nem?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, igazából engem mindig "kioffoltak" a nők, de nem azért mert valami komoly gáz lenne velem, hanem mindig valakibe reménytelenül szerelmes voltam, és nagyon üldöztem az illetőt, meg borzalmasan nyomultam.

Most az utóbbi időben külsőre és belsőre is változtam szerintem jó irányba, vagy lehet csak nagyobb szerencsém van. De több lehetőséget látok. Ezeket leírnám. Összesen voltam életemben 10 nővel, és úgy érzem van mit bepótolnom, de azért nem akarok szemét sem lenni...


- A, Egy férjes asszony buliban ismertem meg, nem olyan jó nő, de nagyon nyomul biztos benne lenne bármiben

- B, Szintén egy foglalt nő, egy kopasz állat a csávója, de ennek ellenére benne lenne ő is a dologban. Volt férje által ismerem...

- C, 30 éves egy gyerekes egyedülálló anyuka, ő a legkevésbé szép nő, de valamiért mégis izgat szexuálisan, csak komoly kapcsolatot akar, én viszont azt nem tőle. Egyszer elmentünk ketten futni, utána beszélgettünk. Benne lenne a folytatásban.


- D, 22 éves csaj, egyszer randiztunk, külsőre átlagos, szimpatikus nekem, jól el is beszélgettünk, várja a folytatást, ő sajnos messzebb lakik 30-40 km-re. Viszont nem érzem azt, hogy olyan huncut lenne (nem tudom jobb szóval megfogalmazni) Nagyon kedves csaj.


- E, 36 éves nő, két gyereke van, de bomba jól néz ki, személyi edzőként dolgozik másod állásban, céltudatos nem csak úgy van a nagyvilágban, elég hülye szöveggel próbálkoztam be nála, ennek ellenére is elkezdtünk beszélgetni. Még nem találkoztam vele úgy mint "randin", szerintem hajlik rá, de azt mondta idézem: "már lánykérés van?? :O " Nála tuti nem vagyok sínen, de nála látom ezt a huncutságot.


- F, huszonéves csaj, Ő nem akar velem találkozni még, mert nem rég szakított a csávójával. Viszont így random időnként rámír valami kedves szöveggel, jó csaj és nagyon kedves, viszont van egy pitbull kutyája akitől félek.


- G, hónapokkal ezelőtt próbálkoztam nála, 31 éves. Nem rég mentek szét a csávójával. Úgy bukkant fel, hogy volt egy buli ahova eljött, haverom mondta, hogy állítólag miattam jött oda. Én engem nem igazán érdekelt. Azért jól esett így utólag. Lehet kicsit morbid, de régen mindig az ő képeire rejszoltam. Nem néz ki jól, de azért valami megfogott a külsejében, kissé telt nő :D


Mivel ugye engem csomószor visszautasítottak, nekem nagyon jól esik ha kapok bármikor egy kedves üzenetet. És emiatt nem is akarnám, azt hogy bárkivel is megszakadjon a kapcsolatom. Viszont hülyíteni sem nagyon akarok senkit.

Komoly kapcsolatot keresek, de ezek azért olyan jót tesznek az egómnak.



2019. szept. 8. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor A, B és C kiesik. Ennyit tudok segíteni.
2019. szept. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

A 30+ eves szingli anyukakat sztem felejtsd is el szepen.


A B csavoja meg farbatosz majd szepen.


Tehat D vagy F.

2019. szept. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
F játszana, nem félek a kutyáktól. Meg D, ha tetszik. A férjes, kiöregedett nőket meghagyom másnak.
2019. szept. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A “G” akivel kezdened kellene valamit.
2019. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kamugyanús, ez így túl sok egyszerre....kevesebbet kéne a tűzben tartani, talán könnyebb lenne. F
2019. szept. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Így, ahogy leírtad, ebben a sorrendben pont megfelelő lesz. :-))
2019. szept. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
D és G.
2019. szept. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehetetlent akarsz, ugyanis kockázatmentesen nem lehet "komoly kapcsolatot" keresni. Alkalmi szexkapcsolatot igen, de ha nem csak erre vágysz, hanem lelki társra is, akkor fel kell vállalnod a visszautasítás esélyét a kapcsolatépítés bármelyik fázisában, bármelyik nővel. Egyszerűen nem lehet biztosra menni, hidd el! Ahogy egy nő fokozatosan megismer téged, bármikor találhat benned olyasmit, ami miatt kihátrál, nem is szólva arról, hogy bármikor csöppenhet egy újabb férfi az életébe. Ez történhet egy első találkozás után, egy hét után, egy hónap után, vagy egy év után is. Ilyen az élet, fel kell vállalni a visszautasítás kockázatát, ha nem akarsz egyedül maradni. Előre nem lehet semmit látni, még az esélyek is kiszámíthatatlanok.
2019. szept. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!