Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl gyors a tempó? Felejtős a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl gyors a tempó? Felejtős a dolog?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Van egy csajszi aki most jött hozzánk a céghez. Rám írt facebookon, dumálgattunk egész sokat. Két nap után már olyat ír, hogy nehezen bírja nélkülem, hiányzok neki stb. Ma dolgoztam, 3kor keltem, örültem hogy munka után a nagy melegben letudtam dőlni egy kicsit. Mondja, hogy nem megyünk be sétálni a városba? Mondom nekem ma semmiképp nincs kedvem hulla vagyok. És akkor írja,hogy jó akkor majd más pasival elmegy, nem érdekli az egész stb. És komolyan úgy elment a kedvem az egésztől. Pedig olyan jófej lánynak tűnt. De úgy érzem megfojt ezzel az egésszel. Nem tudom van-e értelme beszélni vele, hogy hagyjon teret nekem megismerni vagy ilyen lánynak inkább azt kell mondani, hogy hagyjuk egymást békén. 25 éves lány.

28F


2019. aug. 12. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Igen.Ez a csaj komolytalan.
2019. aug. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Én hagynám.. Gáz ha a nő nyomul ennyire, az meg, hogy zsarol, hogy fog másik pasit magának, ha hulla fáradtan a 40fokba nem sétálsz vele amikot füttyent az még gàzabb! 28L
2019. aug. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csaj nem volt jófej. Örülj neki hogy időben kiderült és nem két gyerek után
2019. aug. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Már most,ebből a reakciójából is látszik,hogy fejben nem tiszta a csaj.Sztem jobban jársz,ha nem kezdesz vele.
2019. aug. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem neki mindenáron kell egy pasi gyorsan, teljesen mindegy, hogy ki. Vajon miért?
2019. aug. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elküldtem a fenébe. Tiszta dilinyós a csaj. Mikor mondtam neki, hogy hagyjon már egy kicsit, mert nem jön be, hogy ennyire nyomul. Azt mondja oké. Fél nap nem telt el már ír rám,hogy mi újság. Felcsesztem magam, nem is reagáltam rá aznap. Másnap megint írt, hogy reméli, hogy sz*r napom lesz. Na itt telt be a pohár. Mondtam neki, hogy a jövőben kerüljön el nagy ívben, mert marhára nem vagyok kíváncsi a beteges viselkedésére. Le is tiltottam. De nem sokáig lesz itt szerintem mert valami másik csajjal is balhézott hogy az állítólag beszélt róla a háta mögött. Próba idő alatt ilyen viselkedéssel. Sok sikert....
2019. aug. 17. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!