Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, hozzátok szól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hozzátok szól a kérdésem. Ha látod, hogy nagyon bejössz egy nőnek, neked is szimpatikus. Oda mész hozzá?

Figyelt kérdés
Csak akkor mész oda, ha 100%-ig biztos vagy benne, hogy tetszel neki?

2020. márc. 27. 18:14
1 2
 11/13 Rockarc ***** válasza:

Ez erdekes kerdes. Ha valamilyen szinten ismerem, akkor persze. Ha meg koszono viszonyban sem vagyunk, akkor nem. Nem azert, mert egy vilag dolne ossze bennem, ha le kene szolitani valakit, csak egyszeruen nem gondolom komolynak, ha csak kinezet alapjan valakinek "tetszem". Ezert elengedem a dolgot, egyaltalan nem jovok tuzbe egy felszinesnek indulo kapcsolatert, amibol kesobb lehetne tobb is.


Kifejtem bovebben. Ha voltunk egy kozos meetingen, vagy barhol, ahol latott es legalabb van egy benyomasa rolam, hogy hogyan is viselkedem, vagy mondtam valamit, tehat barmi, ami felkeltette az erdeklodeset, az mar oke. De valszeg en errol nem fogok tudni. Igy nala pattog a labda, o mar "ismer", kinezett maganak engem. Ha nem szolit meg, akkor nem lesz semmi. Forditott helyzetben termeszetesen en megyek oda hozza.


Az emberek tobbsegenek van valamilyen ismerosi kore, Baratok, kollegak, regi osztalytarsak stb. Elsosorban a tarskeresesnel oket veszik gorcso ala, senki nem akar olyannal kapcsolatot, akit nem ismer valamennyire. Ha nem ismerjuk egymast, de van egy kozos ismeros, aki bemutat egymasnak, de az is eleg, hogy tudok kerdezni par dolgot tole, mar az is tobb a semminel. Egy szep mosoly miatt nem megyek oda egy szamomra teljesen idegenhez. Olyanhoz megyek oda, akirol valamennyire tudom, hogy kicsoda micsoda, magasan van a lec, sokak nem felelnek meg, igy az adott random no jo esellyel nem lesz a zsanerem.


44F

2020. márc. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem mernék☹️
2020. márc. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 MolotovPunk ***** válasza:
Nekem eddig majdnem mindig úgy volt,ha nagyon bejöttem egy nőnek,akkor előbb utóbb a nő kezdeményezett.Ha ilyen helyzetről van szó,akkor kezdeményezhet a nő is.Nem mindent a férfiaktól kell elvárni.Főleg ilyen esetekben nem.Egyébként ismeretlen csajhoz nem mennék oda,csak az miatt,mert pl rám mosolygott.Nincs ilyen ,hogy 100%-ig biztos vagyok,azt majd a sors eldönti,hogy alakul.
2020. márc. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!