Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, hozzátok szól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hozzátok szól a kérdésem. Ha látod, hogy nagyon bejössz egy nőnek, neked is szimpatikus. Oda mész hozzá?

Figyelt kérdés
Csak akkor mész oda, ha 100%-ig biztos vagy benne, hogy tetszel neki?

2020. márc. 27. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hány méterre van.
2020. márc. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 opened paradise ***** válasza:
100%

Valószínűleg észre se venném:D

Ha már 100%,akkor esetleg odamennék.

De én hiszek abban, hogy a nők is kezdeményezhetnek. Aki akar valamit, az lépjen.

2020. márc. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nőnek bejöttem, az oda is jött hozzám. Lehet volt olyan is aki nem mert, de az úgy járt.
2020. márc. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%

Inkább odaküldöm az egyik haveromat, hogy mondja meg a csajnak, hogy "vettem a lapot" 😊

21 F

2020. márc. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

a legtöbb pasi megvárja a megfelelő alkalmat. TEhát sosem fog lépni.


Egyébként, hogy odamennék-e, az pl függ attól is, h egyedül van-e, vagy milyen a helyzet, hol vagyunk, meg miegymás...

2020. márc. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mivel úgyis barátja van.. Mindegy, hogy órákat szemezünk a buszon vagy keresi a társaságomat és kettesben teázgatunk a melóhelyen.


4 kezem volna se tudnám megszámolni hány ilyen eset volt, hogy küldte a jeleket a csaj.. aztán hazament a "párjához".

2020. márc. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy nagyon bejössz meg biztos hogy szimpatikus vagy neki. Simán lehet hogy odamész és elküld a francba mert ő mindenkivel ilyen kedves...
2020. márc. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Így van attól, hogy valaki mosolyog rád, vagy kedves hozzád, vagy sokat figyel az nem garancia ma már semmire.
2020. márc. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Necces, hogy mi a 100%. Nyilván, ha folyamatosan bámul, mosolyog, akkor odaszambázok, de volt már, hogy ilyen esetben is pofára estem, szóval...léphet a nő is.
2020. márc. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem megyek oda hozzá. Én rendszerint minden lehetősége elszalasztok.
2020. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!