Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vissza járni oda, ahol láttam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza járni oda, ahol láttam egy szimpatikus fiút. Előfordult veletek hasonló, hogy vissza mentetek hátha látjátok újra? Akár bolt, szórakozóhely, ügyintéző akármi.

Figyelt kérdés
2020. febr. 18. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én lánnyal voltam így végül nem találkoztam vele újra!
2020. febr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hova jártál "vissza"?


Előre is köszi a válaszokat, mindenkinek megy a zöld kéz:)

2020. febr. 18. 17:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Városban egy üzletközpont volt :)
2020. febr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minek visszamenni? Holnap jön helyette 100 másik.
2020. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elso talakozasunkkor en gyorsan leleptem /egy szorakozohelyen voltunk/. Masnap visszajott /egy rovid beszelgetesbol a barataimmal feltetelezte, hogy másnap is ott talál/. Ma a férjem :)
2020. febr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez is egy olyan dolog, mint azok az esetek....amik csak egyszer történnek meg az életben, amikor csak azaz egy alkalom volt, egy lehetőség...


Amúgy egy üzletben volt velem ilyen, egy lány tetszett meg igen.


Egyébként nem kell messzire mennem, tőlünk kb 2 utcával feljebb lakik egy nő, kezdetek óta ebben a városban élünk, és életemben 2x azaz 2x láttam.


Teljesen ellenkezően közlekedhetnek az emberek, és lehetséges, még ha 5 házzal lakik csak feljebb de eltérő az, hogy mikor mentek munkába és jöttök haza és minden időpont eltér lehet, hogy csak évente 1x látod....


De persze lehet mázlid....

2020. febr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!