Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől jó képű egy férfi a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől jó képű egy férfi a nők szemében?

Figyelt kérdés

Személyes példám okán teszem fel a kérdést: Én ma már jóképű férfinak tartom magamat saját szemmel (régen nem tudtam elfogadni, mára sikerült), mióta megtaláltam a stílusomat (fazon szakáll segített), viszont nagyon jól tudom azt is hogy a nők szemében valamiért egyáltalán nem vagyok jóképű, vonzó.

Talán a szőke hajszín, talán egészen más az ami nem vonzó, de én sehogy nem tudnám megtalálni az okokat és nincs is kitől megkérdeznem. Az hogy nem vonzó sok esetből derült ki: legyen elég annyi hogy tinderen többhavi kitartó használat után egyetlen egyezésem sem volt, nemhogy más.

Érhetetlen hogy bármiféle egyértelmű csúnya vonás nélkül is szinte menekülnek a nők, mintha félnének.

Képeket ne várjatok! A kérdés anélkül is megválaszolható hogy az én esetemet és képemet vizsgálnánk


2020. márc. 26. 17:03
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Bocs a tévedésért: ízlések és pofonok nem egyformák persze

6# fejéntalálta a szöget: túl jóízlésű lennék, egyértelmű

A korábbi ilyen kérdések és az aránymetszés sem érdekel túlzottan, nem hiszek benne hogy a pontos arányokat méricskélnék tudat alatt a nők és ez számítana eleve

Tisztázzuk: a tinderen már régen nem vagyok fennt, csak kipróbáltam, aztán később lejöttem róla, nem is hiányzik

Emellett magamat nem vonzónak, csupán szépnek találom, fontos különbség

A kérdés férfiaknál jóval egyértelműbb, csupán kategóriákról mehet vita a női kinézet kapcsán, nők esetében ez a "dögös" meg "sármos" dolog sokkal megfoghatatlanabbnak tűnik, már csak a hozzászólások alapján is. Persze minden nőnél másképp alakul hogy miképp látja az embert, de valami oka nyilván van annak hogy egyesekre alapból tapadnak, másokat kerülnek a nők!

2020. márc. 26. 20:33
 22/26 anonim ***** válasza:

"nem hiszek benne hogy a pontos arányokat méricskélnék tudat alatt a nők"


Nem kell hinned benne, de attól ez még így van, csak nem méricskélik, hanem RÁÉREZNEK.

2020. márc. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nekem a jó képű férfi: barna hajú és barna szemű, borostás, egészséges testalkatú, annyi izommal amennyi egy férfinek kell. 180 magas és ha van tetoválása, az előny. Stílusosan öltözködik, engem az elegáns vonz a legjobban.

Azt azért hozzáteszem, hogy nem mindenki vonz, akire ez mind igaz. De aki vonz, az biztos hogy ilyen.


Ha nem ilyen, akkor engem már egyátalán nem vonz. Kék szem irritál egy férfin, a szőke haj nem jön be, ha alacsony, izmos, pocakos, hájas az sem.

2020. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Hogyha elérhetetlennek tűnsz, sokra tartod magad, társasági ember vagy, de nem jártatod a szád 0/24. Kétértelmű jeleket adsz, a jóérzés határain belül bunkó vagy, vicces beszólások, kacér pillantások, sötétbarna szemek, sötétebb bőr.


(:

2020. márc. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Átlagos csajsziként voltam a Tinderen. Az öltönyös drága autóval pózolókat azonnal továbbpörgettem.
2020. márc. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

A aránymetszéses hülyeségre: lehet hinni benne persze, de attól ez még egy megalapozatlan humbug marad. Nyilván jót tesz az arcnak ha jók az arányok, de akár az ábrát nézem, akár különféle emberi arcokra gondolok, arra jutok hogy sok köze nem lehet a valódi vonzó külsőhöz ennek.

Sok pali aránymetszéses pofa és lóvé híján is nagy nőcsábász, talán nem is a formák és vonások dominálnak, hanem hogy mit visz az arcába az ember (pl. mosoly, szemek stb.)??

Én már csak erre tudok gondolni, mert elképzelhetetlen hogy ne lehessen leírni hogy mitől vonzó valaki

2020. márc. 27. 17:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!