Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől jó képű egy férfi a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől jó képű egy férfi a nők szemében?

Figyelt kérdés

Személyes példám okán teszem fel a kérdést: Én ma már jóképű férfinak tartom magamat saját szemmel (régen nem tudtam elfogadni, mára sikerült), mióta megtaláltam a stílusomat (fazon szakáll segített), viszont nagyon jól tudom azt is hogy a nők szemében valamiért egyáltalán nem vagyok jóképű, vonzó.

Talán a szőke hajszín, talán egészen más az ami nem vonzó, de én sehogy nem tudnám megtalálni az okokat és nincs is kitől megkérdeznem. Az hogy nem vonzó sok esetből derült ki: legyen elég annyi hogy tinderen többhavi kitartó használat után egyetlen egyezésem sem volt, nemhogy más.

Érhetetlen hogy bármiféle egyértelmű csúnya vonás nélkül is szinte menekülnek a nők, mintha félnének.

Képeket ne várjatok! A kérdés anélkül is megválaszolható hogy az én esetemet és képemet vizsgálnánk


2020. márc. 26. 17:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

"Ha csak így kép nélkül leírnám az arcvonásaimat, a többség valószínűleg azt mondaná, szerinte tök rendben vagyok."


És valószínűleg kulcsfontosságú elemeket hagynál ki.

2020. márc. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
22%
Én nem hasonlítok egy színészre sem. Tehát nem tudják azt mondani hogy “tökre olyan mint...”. Ez elég arra hogy betegyenek ilyen “gáznak nem gáz, de telefonszámot, vagy Tinder jobbra húzást nem ér meg” féle kategóriába
2020. márc. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
87%

Én még életemben nem jártam tinderen de itt folyton megy róla a hiszti. Ha ilyen szörnyű miért vagy fenn?

A kérdést nem lehet megválaszolni szerintem mert nincs egy konkrét minta. Van olyan aki objektíven nézve jóképű de nekem például nem tetszik. Viszont a barátnőim és az én izlesem se egyforma. Sokszor olyan fiúk tetszenek meg nekik akit én nagyon nem akarnék az ágyába.

[link] itt az újságos srác például jóképű szerintem. Emellett szép a mosolya és pozitív a kisugárzása.

Ez a pasi is szuperül néz ki [link] de ő például nekem már sok. Olyan mű az a típus aki a nők nedves álmaiban jelen van és az ember utána fordul a strandon de párkapcsolatra nekem nem kéne. Egyrészt mert nem vagyunk egy súlycsoport másrészt mert mint írtam nem érzem természetesnek. Nem úgy mint az első pasit.

Igyekeztem nem hírességet hozni példának.

Normális hajjal ő is tetszene [link]

Remélem megnyithatóak a linkek.

Ezek szerintem jóképű férfiak de teljesen máshogy jóképűek mint mondjuk jensen ackles vagy David boreanaz akik szerintem a teteje mindennek.

Az mondjuk leszűrhető hogy a sötét haj és szem a zsánerem de ennek ellenére a volt párom kékszemű volt.

Az hogy mi szép ugyanúgy nehéz megfogalmazni az emberi arc kapcsán mint egy váza vagy épület kapcsán. Nekem ez neked az tetszik. De az arányosság egy jó kiinduló pont a szép arcbőr a nem túl mélyen vagy közel/távol ülő esetleg kidülledő szemek az orr formája a fej formája haj viselet. KB ezek mentén érdemes elindulni szerintem.

2020. márc. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez nem ilyen egyszerű. Láttam én már olyan nőt akit objektíven nézve 5/10-nek láttam, de amikor beszélgettem vele és láttam mosolyogni, az egész világ 10/10-nek tűnt tőle. Ez valószínűleg a nőknél is így van, különben nem lennének átlagos párok mindenhol az utcán.
2020. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
77%

#11, nem így gondoltam. Egy képen is, ha valaki külön vizsgálná az arcom egyes részeit vagy pl. azt nézné, hogy az egyik nem aránytalanul kicsi/nagy-e a másikhoz, ugyanez lenne. Megnézné egyben az egészet, mégis az lenne a véleménye, hogy valahogy olyan csúnya.

Az összkép a lényeg, és az lehet rossz akkor is, ha nincs semmi problémás elem, meg el van találva a frizura, férfiaknál arcszőrzet is. Nem mindig lehet megmagyarázni, hogy mitől ronda vagy épp helyes egy arc.

2020. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
20%
2020. márc. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
21%
#15: ebből is csak annyi derül ki, hogy nem tudod a valóságnak megfelelően szavakkal leírni a külsődet. Nem pedig az, hogy nem LEHET leírni. Én például lehet, hogy pontosan meg tudnám ragadni (fotó alapján), hogy MI az a bizonyos tulajdonság (vagy tulajdonságegyüttes), ami miatt a többség számára csúnyának számítana az összkép.
2020. márc. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
77%

Még én sem egyeztem a barátnőimmel, hogy ki tetszik nekünk.


Nem akarlak bántani, meg ez úgy általánosságban van, de az, hogy magunkat vonzónak találjuk, nem jelent semmit. Meg az, hogy szerinted nincs semmi csúnya... lehet, amit te csúnyának találnál, azt más szépnek látja.


Nekem pl. tetszik Jason Momoa és Benedict Cumberbatch is, és ők két nagyon különböző kinézet és karakter.



Szerintem, és bocs attól, aki linkelte, Josh Duhamel-nek beverni valóan tenyérbemászó képe van, Ryan Gosling-nak meg csajos arca.

2020. márc. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
63%

Erre nincs objektív magyarázat. Az exemnek azért tetszettem elgjobban, mert vörös a szakállam és neki az pont nagyon bejött, illetve szerinte jóképű vagyok.

Mások irtóznak a szakálltól és olyan is volt, hogy egyenese nundorocva néztek rám / fordultak el tőlem.

Nekem például rengeteg féle nő tetszik, tetszhet külsőre semmilyen összefüggés nincs benne kik és semmilyen zsánerem nincsen. Az egyetlen dolog, hogy a fekete nőktől például irtózok. A sötét bőrszín alapból nekem nagyon nem tetszik, és a négerekre jellemző vonások, de pl. spanyol típusú nőkből nagyon sok van/volt aki szerintem is nagyon szép.

Szóval mindenkinek úgysem fogsz tetszeni, és azt sem fogod te meghatározni, hogy most jóképű vagy e vagy sem. Azt majd az adott nő eldönti. Akinek nem jössz be annak nem. Ennyi. Nem kell megfelelni mindenkinek.

2020. márc. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Bocs a tévedésért: ízlések és pofonok nem egyformák persze

6# fejéntalálta a szöget: túl jóízlésű lennék, egyértelmű

A korábbi ilyen kérdések és az aránymetszés sem érdekel túlzottan, nem hiszek benne hogy a pontos arányokat méricskélnék tudat alatt a nők és ez számítana eleve

Tisztázzuk: a tinderen már régen nem vagyok fennt, csak kipróbáltam, aztán később lejöttem róla, nem is hiányzik

Emellett magamat nem vonzónak, csupán szépnek találom, fontos különbség

A kérdés férfiaknál jóval egyértelműbb, csupán kategóriákról mehet vita a női kinézet kapcsán, nők esetében ez a "dögös" meg "sármos" dolog sokkal megfoghatatlanabbnak tűnik, már csak a hozzászólások alapján is. Persze minden nőnél másképp alakul hogy miképp látja az embert, de valami oka nyilván van annak hogy egyesekre alapból tapadnak, másokat kerülnek a nők.

2020. márc. 26. 20:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!