Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől jó képű egy férfi a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől jó képű egy férfi a nők szemében?

Figyelt kérdés

Személyes példám okán teszem fel a kérdést: Én ma már jóképű férfinak tartom magamat saját szemmel (régen nem tudtam elfogadni, mára sikerült), mióta megtaláltam a stílusomat (fazon szakáll segített), viszont nagyon jól tudom azt is hogy a nők szemében valamiért egyáltalán nem vagyok jóképű, vonzó.

Talán a szőke hajszín, talán egészen más az ami nem vonzó, de én sehogy nem tudnám megtalálni az okokat és nincs is kitől megkérdeznem. Az hogy nem vonzó sok esetből derült ki: legyen elég annyi hogy tinderen többhavi kitartó használat után egyetlen egyezésem sem volt, nemhogy más.

Érhetetlen hogy bármiféle egyértelmű csúnya vonás nélkül is szinte menekülnek a nők, mintha félnének.

Képeket ne várjatok! A kérdés anélkül is megválaszolható hogy az én esetemet és képemet vizsgálnánk


2020. márc. 26. 17:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
54%
Szimmetrikus arc, "éles", széles állkapocs, egyenes orr, stb. Gyakorlatilag 90%-uk ugyanazt tartja vonzónak, a többit meg nem.
2020. márc. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
65%

Azt, hogy kifejezetten mitől jóképű azt nem lehet leírni.


Számomra ők ketten jóképűek:

[link]


[link]

2020. márc. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
10%
A magasság, a drága öltöny és a drága autó sokat fog dobni a kinézeteden az ő szemükben.
2020. márc. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
21%
2: És akkor ne legyenek önbizalom hiányosak a pasik, amikor a nők 99%-a ilyen Ryan Gosling, Jason Momoa, Sebastian Stan szintű jóképű, gazdag, híres és népszerű fickókat nevez meg ideálnak.
2020. márc. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Úgy látszik nagy a tanácstalanság a kérdésben, pedig a nők ízlése hasonló szokott lenni, az a sok nő mégsem tudja kifejteni mitől is vonzó, mitől is szép "az" a férfi
2020. márc. 26. 17:28
 6/26 anonim ***** válasza:
72%

No vagyok, baratnoimmel soha meg a budos eletben nem volt legalabb egy hires ember, vagy barki, hogy megegyeztunk volna, na igen, tetszik nekunk. Szoval sose volt izlesben egy kozos pont.

Magyar Tinderen lesujtott a pasi felhozatal, de mar azok a pozolasok is. Mas orszagok pasijaibol valogatok altalaban.

Sajnos szerintem a rossz izles divik, meg az is meglehet, hogy tul joizlesu lennel.

2020. márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
17%

6: Nők: a külföldi pasik nem okoznak férfitöbbletet.

Szintén nők: más országok pasijaiból válogatok általában.

Oké.


Amúgy nehogy azt higgye bárki, hogy a nők felhozatala jobb Tinderen.

2020. márc. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%
Ryan Goslingnak pont, hogy nem éles "széles" az állkapcsa, #1-es.
2020. márc. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%

Mellesleg erre a jóképűségre már kismillió kérdés volt itt. Minden egyes alkalommal belinkeltem az aranymetszést, mint általános szabályt.

Tessék, itt van egy leegyszerűsített ábrán:


[link]

2020. márc. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%
Na, ez az, ami megválaszolhatatlan. És nyugodj meg (bár tudom, ennyitől nem fogsz), az, hogy bármi egyértelműen csúnya vonás nélkül menekülnek, ugyanúgy jellemző a férfiakra is. Sajnos nem kell ahhoz kifejezett "hiba", hogy valahogy mégse legyen helyes/szép az ember. Ha csak így kép nélkül leírnám az arcvonásaimat, a többség valószínűleg azt mondaná, szerinte tök rendben vagyok. Nincs aszimmetria, aránytalanság, kb. minden ok. De nem, mert ennek ellenére is valami kegyetlen ronda az összkép.
2020. márc. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!