Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 26 éves nőnek már kapuzárá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 26 éves nőnek már kapuzárási pánikja lehet?

Figyelt kérdés
Abban a korban a nők már általában pánikolnak, és elkezdenek "normális" pasit keresni? Vagy hogy jöhetek be most egy teljesen szép és diplomás közgazdász nőnek, akinek előttem csak rohadt jóképű, kidolgozott testű, magas és sármos pasijai voltak, akik persze nem voltak alkalmasak komoly kapcsolatra?
2020. márc. 26. 13:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom,én 16 évesen is normális pasit kerestem,de van aki 46 évesen is komolytalant keres.A menstruáció megszűnése előtti időszak a kapuzárási pánik,olyankor sok nő összefekszik (általában) fiatal pasikkal.
2020. márc. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi sem értjük.
2020. márc. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!