Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 26 éves nőnek már kapuzárá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 26 éves nőnek már kapuzárási pánikja lehet?

Figyelt kérdés
Abban a korban a nők már általában pánikolnak, és elkezdenek "normális" pasit keresni? Vagy hogy jöhetek be most egy teljesen szép és diplomás közgazdász nőnek, akinek előttem csak rohadt jóképű, kidolgozott testű, magas és sármos pasijai voltak, akik persze nem voltak alkalmasak komoly kapcsolatra?
2020. márc. 26. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Egyszerűen csak még nem tűnt fel neki a xar személyiséged, látott benned valamit, ami talán nincs is. Majd kicsit kiismer, és kirakja a szűröd.
2020. márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Nem unalmas még az öreg 26 éves lány és a 6o éves fiatal pasi téma?


Rettentő szanalmasak vagytok a vergodeseitekkel.

2020. márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%

hogy jöhetek be

Te férfiak szégyene, megint az egekig magasztalod őt csak azért, mert p_na van a lábai között, magad meg lealázod a földig. Tedd meg helyettem, hogy leköpöd magad.

Gondolom azt is benyelted, hogy neki nem felelt meg senki, nem fordítva.

2020. márc. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"Ez nem kapuzárási pánik, csak a biológiai óra jelzése."

Ez a kettő nem teljesen ugyanaz?

Mondjuk az is szerepet játszik szerintem, hogy nemrég 2 barátnőjét is eljegyezték, egyik meg is házasodott és elárulta nekem, hogy ettől tök depi volt. Szerintem ezért is érné be most velem is, átlagos külsejű 180 centis pasival az átlagnál egy kicsit jobb adottságokkal, mert rájött ez a fajta pánik, hogy itt lassan vége a dalnak.

2020. márc. 26. 13:58
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

5.-re.


Mi a gond? Anyám azt mondta: "Ha kapsz enni, akkor fogad el, és egyél, lakj jól!"


Örülj, hogy van csajod, mert ha sokat agyalsz lelép!

Ne várd a "Nagy Ő-t.", mert soha nem fog jönni!

2020. márc. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
5 Szerintem meg az van, amit az elso irt. Azt hiszi, jo arc vagy, de ebbol a kerdesbol es a valaszodbol is latszik, hogy igazabol retard vagy, csak meg nem ismer elegge. 180 cm vagy, valoszinuleg nem vagy ocsmany, tehat kb barkinek bejohetsz, ha tudsz vele 3 ertelmes mondatot valtani. Csak hat az nem eleg, elobb-utobb kibuknak beloled ezek a baromsagok, amiket itt osszehordasz, meg a tobbi baromsag.
2020. márc. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
"Mi a gond? Anyám azt mondta: "Ha kapsz enni, akkor fogad el, és egyél, lakj jól!"" És anyád tudja, hogy olyanokat írsz róla is, hogy 30 után szart sem ér? Te szerencsétlen...
2020. márc. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
A magyar férfiak zöme meg 30as évei előtt is igénytelen és szarul néz ki. De instamodelt akarnak. Oááoááá.
2020. márc. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
A kapuzárási pánik az, amikor negyven, ötven körül rájön, hogy még élni akar (= másokkal dugni). Amire te gondolsz: ketyeg a biológiai órája, azaz gyereket akar. A kapuzárási pánik akkor jön, ha hozzád megy, szül neked majd rájön, mekkora retardált vagy de már késő a gyerek miatt és félre kefél. Majd 15 év múlva lesz neki.
2020. márc. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elég baj, ha addig nem normális pasast keresnek.
2020. márc. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!