Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki az aki nem bírja a karantén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az aki nem bírja a karantént és magányos?

Figyelt kérdés

Van valami tippetek erre?

Be tartom CsK dolgozni megyek és boltba max gyogYszertar.

De kezdek depis lenni magányos vagyok


31N


2020. márc. 21. 12:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Nehezen bírom én is férfiként, egyedüliként, szintén panelben. Olvasok, netezek, jövőt tervezem, erősen GYK-zom, elemzem a lehetőségeimet.

Csak ezek a lehetőségek vannak: olvasás, neztezés, alvás, takarítás, tanulás (online), játék, beszélgetés, múlt-jövő átgondolása, ügyintézés, online vásárlás, ilyenek.

2020. márc. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Ha a "Törölve lett valami" -t azért írtad mert, a 19es válaszban írtam hogy "Előző!"

Azt úgy gondoltam hogy az előző 18-as hozzászóló válaszára írtam!Ha arra gondoltál!

2020. márc. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Igen tudom!!! :) nem én töröltettem
2020. márc. 21. 15:38
 24/26 anonim ***** válasza:

Ja, és a kis háziállatok! Szerezz be eggyet, ha bírod őket! Azok tudnak színt vinni az életedbe ha nem is királypitont, de mondjuk egy hörcsög félét! Ilyesmi fel tudja dobni a hangulatot,vannak amik nem is hangossak és ha gondozva vannak akkor nem is büdösek! Mondjuk gondozást igényelnek nem csak az ilyen nem szeretem napokban! Meg itt is vannak nagy különbségek ki milyen beállítottságú, szereti-e az állatokat, tud-e bánni velük és alkalmas-e a helyszín rá (garzon)!Meg mondjuk pénzes dolog!

Ez is csak 1 ötlet! 😉

2020. márc. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Most még elmegy nagyjából, csak dolgozni járok és boltba, gyalog, szinte senkivel nem találkozom. Esténként sorozatok, filmek, könyvek, online beszélgetés, torna, de őszintén szólva baromi unalmas... viszont nem hiába tesszük ezt, hiszen rajtunk múlik, hogyan kezeljük ezt a vírus témát. Akkor lesz majd gáz, ha már dolgozni sem lehet menni, azt egyelőre el sem tudom képzelni...
2020. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én szerintem jobban bírnám, ha magányos lennék. Aztán lehet, hogy nem. Most össze vagyok zárva a nem működő házasságomban a férjemmel. Nem elviselhetetlen ez se, mert nagy a ház, félre lehet vonulni és nincs minden teher rajtam. De az utóbbi években kifejezetten létszükségletemmé vált a magány. Alig várom, hogy végre olvashassak. De a home office egyelőre nem arról szól, hogy kevesebb lenne a munka, gyerekem is van, szóval olvasgatni még mindig nincs időm.:(
2020. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!