Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lúzer magányos férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lúzer magányos férfi mondjuk megnyerné az ötös lottót, vajon hozna valami változást a "szerelmi életébe"?

Figyelt kérdés
Sok itteni válaszoló szerint a pénz számít a nőknek, tehát elvileg akár hozhatna is ez változást...

2020. febr. 29. 11:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
61%
Aki lúzer, pénzesen is lúzer lesz.
2020. febr. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
33%
Hirtelen alfa lenne.
2020. febr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
25%
Kedvére válogathatna, csakúgy mint a nők.
2020. febr. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
64%

Nem hozna változast az életébe, mivel a lúzerek nem tudnak kezelni több milliárd forintot. Elverné az egész pénzt, lehúznák, és vége lenne a gazdagságának.


Úgy járna, mint a lottónyertesek többsége.


A tartós azdagsághoz pénzügyi intelligencia kell, az meg nem mindenkinek van. Főleg egy lúzernek nem.

2020. febr. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
64%
Egycsapásra ő lenne a nők kedvence, a"kedves aranyos normális férfi".
2020. febr. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%

Csak ha mind tudná....


Amúgy ezen én is gondolkodtam már.

És szerintem sok változás nem lenne

2020. febr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
27%
Elég magasra lőhetne, attól függően persze, mennyire kezd el költekezni.
2020. febr. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem hozna. Itt nem is az aranyásókra gondolok elsősorban (már ha egyáltalán lehet náluk szerelemről beszélni), hanem arra, hogy annyi pénzzel magabiztosabbá válik az ember és az szimpatikus a nőknek. Sok férfi igenis szorong azért, mert úgy gondolja hogy ő és ami nyújtani tud, kevés a nőknek, ezért nem is próbálkozik. Hány olyan kérdés van itt, ami erről szól?
2020. febr. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

"Szerintem hozna. Itt nem is az aranyásókra gondolok elsősorban (már ha egyáltalán lehet náluk szerelemről beszélni), hanem arra, hogy annyi pénzzel magabiztosabbá válik az ember és az szimpatikus a nőknek. Sok férfi igenis szorong azért, mert úgy gondolja hogy ő és ami nyújtani tud, kevés a nőknek, ezért nem is próbálkozik. Hány olyan kérdés van itt, ami erről szól?"


De jóképű nem lesz a pénztől sem valaki...

2020. febr. 29. 11:53
 10/25 anonim ***** válasza:
90%

Valamilyen szinten igen.


Ha eddig nem, akkor most elköltözhet, vehet egy saját házat, új autót, olyan munkát végezhet amit akar ha akar... Akár saját vállalkozás.


Bárhová eljuthat nincs korlátozva.

Jobban megnyílik a világ.


Ha nagy az orra mint nekem is megműttetheti és hónapokig otthon maradhat utána míg meg nem gyógyul, vagy más plasztikai műtét.

2020. febr. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!