Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lúzer magányos férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lúzer magányos férfi mondjuk megnyerné az ötös lottót, vajon hozna valami változást a "szerelmi életébe"?

Figyelt kérdés
Sok itteni válaszoló szerint a pénz számít a nőknek, tehát elvileg akár hozhatna is ez változást...

2020. febr. 29. 11:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
30%
Akkor az lenne a hatalmasnagy lelki problémájuk, hogy "jajj biztosan szeret, nemcsak a pénzért van velem?" "tuti pénzért van velem, nem is a személyem miatt", "jajj szegény én", "mégiscsak mindenkinek szebb és jobb és boldogabb és most jövök rá hiába vágyakoztam és irigykedtem másokra mert tehetősebbnek gondoltam őket, lelkileg kellett volna valamit tennem".
2020. márc. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
21: Soha életemben senkitől nem irígyeltem egy darab csoki nem sok, annyit sem. Ettől még vágyom egy társra ugyanúgy.
2020. márc. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Tenni kell érte, ha vágysz rá és sose feladni.
2020. márc. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
76%
A SZERELMI dolgokban nem lenne változás, hiszen továbbra sem őt, maximum a pénzét, és az azért vehető dolgokat fogják szeretni a nők. Viszont! Ha ebből a pénzből olyan dolgokra (is) költene, amelyek másodlagosan pozitív fejlődést nyújtanának az illetőnek, akkor lehet, hogy valódi szerelemben is része lenne.
2020. márc. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Én megnyertem, de nem érdekli a nőket. A nehezen megkeresett pénzem meg nem akarom drága luxuscikkekre költeni(kocsi, óra, ruhák stb.)


Inkább gyűjtök lakásfelújításra.

2020. szept. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!