Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lúzer dolog ha egy férfi nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lúzer dolog ha egy férfi nagy lehetőséget elhalaszt?

Figyelt kérdés

7 éve szingli vagyok, valahogy teljesen jól érzem magam egyedül, igaz nem vagyok jó pasi lehet emiatt sem volt sikerem és inkább elvoltam a kis világomban.

Hétvégén egy nagyobb baráti társaság jött össze. Ott megismerkedtem egy nagyon aranyos lánnyal, Zsuzsival.

Tök jókat beszélgettünk és úgy éreztem én is hogy a nő lépéseket akart tenni felém. Mint utólag kiderült jól éreztem mert egyik barátom mondta is hogy baromi mazlista vagyok, mert Zsuzsi akart volna engem (amúgy ez a barátom a lány unokatestvére)

De én nem akartam mondtam is neki nincs kedvem most kapcsolathoz, ő mondta hogy ok megérti.

Na ezek után a barátaim szemében én lettem a világ lúzere és hogy nem vagyok normális stb.

Mert hogy ekkora lehetőséget elhalasztottam ugyanis sokkal jobban nézett ki a lány mint én és hogy nagyon sok férfi akarja ezt a lányt


2020. jan. 27. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha valóban egyáltalán senkivel nem vágysz most kapcsolatra, akkor visszautasítani egy nő közeledését egyenesen erkölcsi kötelesség, nem pedig lúzerség. Nem tehettél mást, tiszta vizet kellett öntened a pohárba, ha nem akartad gátlástalanul szédíteni őt, fölösleges reményeket keltve benne. Teljesen korrekt voltál, bár mindenki ilyen volna.
2020. jan. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jól tetted.


Nem való neked csak a zsebhoki.

2020. jan. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!