Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány cm magasság alatt adja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány cm magasság alatt adja fel a férfi?

Figyelt kérdés

2019. okt. 20. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell feladni, tököt kell növeszteni hozzá!
2019. okt. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfi soha sem adja fel, hanem tesz a céljai elérése érdekében.
2019. okt. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noren1989 ***** válasza:
100%

172. Mekkora szerencse, h épp 173 vagyok...nem kell feladjam.



Node, viccet félretéve, a férfi nem adja fel. Attól férfi. Megszerzi, amire vàgyik/szüksége van. Nem hàtràl, nem bizonytalan.

2019. okt. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%

Nincs ilyen, csak két példát írok, akiknél biztosan magasabb vagy:


Peter Dinklage 135 cm - sikeres karrier, gyönyörű család

Bill Klein 122 cm - jól menő üzletember, bájos feleség

2019. okt. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

A személyi edzőm 165 cm kb. Szép barátnője van. Nyílván ha most szingli lenne akkor keményebb dió lenne barátnőt találnia mint egy 175-180 centisnek. De nem lehetetlen, és ez a lényeg.

Tehát nem kell feladni.

2019. okt. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15%
A lélektani határ 175 cm. A netes társkeresőkön is ez a legkisebb érték, amit olykor még meg szoktak adni kritériumként (a 180 centin kívül természetesen). Ráadásul 175 centisen még az izmos alkat is jól áll (pl.: Jason Statham). Persze ha 173-174 vagy még az sem annyira világvége, ha baromi jó dumád van, helyes vagy és tele vagy pénzzel (pl. Karotta a totalcar.hu-ból vagy Zac Efron, Robert Downey Jr.). Ez alatt viszont pokoli nehéz a társkeresés. Én 170 vagyok, arcra elég jóképű, stílusos, értelmes, intelligens, empatikus és érzelmes, de még nem volt olyan csaj, akinek tetszettem volna.
2019. okt. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!